Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

tum wii fanlarına merhaba

Gönderen kumitumi 
tum wii fanlarına merhaba
18 May 2011 17:33
bende bi kac ay once wii aldım. sporlu olan bu paketten sadece bir kol cıkmıstı. oglumla masa tenisi oynamak icin bu gunde ikinci kolu aldım. bide nunchuk gerekir dediler onuda ekledim.

ancak wii de baska oyun bulmakta zorlanıyorum. ayrıca arkadas ekleme olayını henuz beceremedim. sizlerin arasında wii ile daha fazla eglence yakalayacagımı umuyorum.
dostca kalın!

Re: tum wii fanlarına merhaba
19 May 2011 13:27
oncelikler hayirli olsun hosgeldiniz. elinizdeki spor oyunu en iyilerindendir buna benzer oyunlari oyunlarin tanitimlarinin yapildigi sitelerden yorum ve videolarini izleyerek takip edebilirsiniz. wii party , mario sports mix , new super mario bross vb. 2 kisi aksiyon icin lego serisinin bazilari...

sitede zaten oyun tavsiye basliklari var , yeni cikan oyunlari duyuran bir bolumde var.
nunchuk her oyunda gerekmez ama bulunmasi lazim.bir kere lazim olur onda da olmazsa butun keyif kacar.

arkadas ekleme isini bende bilmiyorum. arkadas eklemek gerektiginde yanimda ki koltuga ekliyorum oyunuyoruz sonra gidiyo grinning smiley

bu konu hakkinda da forumda bilgi mevcut.

iyi eglenceler.

21 May 2011 11:14
saol tospaa,

simdi isin en heycanlı yerine geldik. netbooku aldım TV nin karşısına gectim. forumdan okuyorak homebreew kanalını kurmayı hedeflıyorum. ama okudukca kafam daa da karısıyor. allah sonumuzu hayra erdire.
bu arada zapper gibi ilginc aksesuarlar gordum. kullananlardan yorum almak isterim. yasadığım yer aydın oldugundan wii meraklıları bulmak zor oysa yasanan tecrubelerın paylasılması kadar degerlı bısı yok.

home breew maceramı ve yaptıklarımı yazacagım. TAbii uygun forum baslıgına.
dostca kalın
21 May 2011 14:19
forumda yapacagin islemlerle de aksesuarlar ile de ilgili konular bulabilirsin.bende zapper yok norml tabanca var resident evil oynamak zevkli oluyor.ufak bir konu disi cumlede ekliyim dedim grinning smiley

basta kafa karistiririci gozukur ama yapiliyor merak etme.konular ustalari tarafindan yazildigi icin , dogru yapildiginda bir sorun cikmaz, kendimden biliyorum grinning smiley

kolay gelsin.

13 January 2012 11:36
sports iyidir

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
02 February 2012 19:55
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!