Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

298 TL Ye WII Olur mu? Olmaz Dediler, Ben aldım oldu.

Gönderen gkngnd 
298 TL Ye WII Olur mu? Olmaz Dediler, Ben aldım oldu.
01 December 2010 14:22
Öncelikle Merhabalar herkese,

28.11.2010 Pazar akşamı Bursa da İzmir Yolu üzerindeki METRO dan 298 TL ye 9 taksitle WII aldım.

Urun Tek kalmış teşhir ürünü idi.3.3 E sürümü ile geldi. Wii sport CD sini bulamadılar ama geri kalan tüm aksesuarları mevcut.

Teşhir olduğu için biraz 2.el de denilebilir ama sonuçta garantisi yeni başlamış oldu.

Çok iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum ama siz ne dersiniz acaba??

Not: Bu arada Wii ile hiç alakası olmayan ben, Pazar akşamı aldığıım Wii yi, Pazartesi bütün gün bu siteyi iş yerinde hatim edip gerekli
dosyaları indirdikten sonra akşamına SoftMod yaptım. Dün de torrent le aldığım oyunları flash diske atıp oynayabildim. Bugün de siteye üye olup Rehberlerde emeği geçen tüm arkadaşlara özellikle WiiCrazy arkadaşımıza teşekkür etmem gerektiğini düşündüm.

Re: 298 TL Ye WII Olur mu? Olmaz Dediler, Ben aldım oldu.
01 December 2010 15:14
Valla garantisi yeni başlamış bir ürün için bence fiyat iyi. Teşhir ürünleri çok hırpalanmış olabiliyor gerçi ama 2 sene içinde bir sorun çıkarsa garantiden değiştirtirsin nasılsa.

Versiyon 3.3 ile gelmesi enteresan geldi, boot2 destekli olabilir mi? Yok canım!
01 December 2010 15:20
Olur oluuur... smiling smiley

Niye olmasın bu na da "ballı kaymaklı ekmek" deniyor işte.
01 December 2010 15:24
DiABOLiCAL
Valla garantisi yeni başlamış bir ürün için bence fiyat iyi. Teşhir ürünleri çok hırpalanmış olabiliyor gerçi ama 2 sene içinde bir sorun çıkarsa garantiden değiştirtirsin nasılsa.

Versiyon 3.3 ile gelmesi enteresan geldi, boot2 destekli olabilir mi? Yok canım!

Rehberleri okurken ben de bir umut bekledim akşama kadar ancak, "boot1, boot2 ye yüklemeye izin vermiyor" gibi bir hata verdi.

Teşhir olmasına rağmen tüm parçalar gayet iyi durumdaydı, sadece kumandanın pilleri bitmişti.
01 December 2010 15:28
gkngnd
Rehberleri okurken ben de bir umut bekledim akşama kadar ancak, "boot1, boot2 ye yüklemeye izin vermiyor" gibi bir hata verdi.

O da nazarlığı olsun o zaman. Hayırlı olsun Wii'n smiling smiley
01 December 2010 16:56
Hayırlı olsun hocam. Siteyi hatim edip softmod yapmak çok eğlenceli oluyor,keşke elime 2-3 tane wii geçse de tekrar yapsam grinning smiley

02 December 2010 15:46
Öyle deme yaa valla aldığımın ertesi günü mod yapıyorum içinden CD de çıkmamış zaten, daha hiç oynamadan brick falan yaparım diye baya tırstım. Hele cIOS yükleme sırasında bi de hata verdi, hah dedim boku yedik. Sonra hallettim bi şekilde ama mecbur kalmadıkça hevesimi iyice alana kadar hiç bişi yüklemem ben artık. Oyun oynamayla da brick olmaz heralde zaten di mi?
02 December 2010 20:41
gkngnd
Öyle deme yaa valla aldığımın ertesi günü mod yapıyorum içinden CD de çıkmamış zaten, daha hiç oynamadan brick falan yaparım diye baya tırstım. Hele cIOS yükleme sırasında bi de hata verdi, hah dedim boku yedik. Sonra hallettim bi şekilde ama mecbur kalmadıkça hevesimi iyice alana kadar hiç bişi yüklemem ben artık. Oyun oynamayla da brick olmaz heralde zaten di mi?
Yok hocam menü ios'u/wad'ıyla falan oynamassan bir şey olmaz smiling smiley

02 February 2012 20:02
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!