Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Tanışma

Gönderen KAL-EL 
Tanışma
20 July 2010 14:40
Merhabalar,

Ben forumda yeniyim.Evimde bir adet wii var ancak sadece tenis oynamak için kullanıyordum.Artık tenisten sıkılınca yeni arayışlar içine girip sitenizi buldum.Başta şunu söylemek isterim site çok iyiye benziyor emek veren herkesi tebrik ederim özelliklede wiicrazy i.

Ben her şey için ayrı ayrı soru açıp insanları bıktırmaktan hoşlanmıyorum ve bu hack mack mevzuları softmode felan gibi şeylerle ilgili de hiç bir şey bilmiyorum...Yani evdeki wii bana bakar ben wii yee...Ama az da olsa bilgisayar işlerinden anlarım yani wii de bi şeyleri kurup kaldıracak kadar bilgisayar geçmişim var fakat wii geçmişim hiç yok..

Şimdi şu bağlamda benim şöyle bir sorum olacak;

Benim gibi yeni başlayanlar için rehber olacak bir konu,yazı,video varmı....Terimler,yüklenmesi gerekenler,bazı yüklemeler için gerekli oyunlar gibi gibi gibi.Mesela bu işe yeni başlayacak ve evindeki makinanın menüsü 4.3E olan birisi ilk ne yüklemeli sonra ne yapmalı (ki kendisi ben oluyorum)...

Not:Kimsenin vakit ayırıp uzun uzun cevaplamasını beklemiyorum beni olabildiğince bilgiye yönlendirirseniz ben kendim okuyup anlamaya çalışırım...Sizi yormak istemem

Herkese teşekkürler

Re: Tanışma
20 July 2010 14:44
Konu yanlış yerde açılmış. Burada herkes elinden geldiğince yardım eder o konuda sıkıntın olmasın.

Öncelikle forumu okumalısın ki elindeki konsolun neler yapabildiğini anlayabilesin.
20 July 2010 14:58
bende 3 ay once wii ye bakip duruyodum.buraya uye oldum ve wii anlam kazandi.

forumda wii basligi altindaki konularda istediginiz her seyi bulabilirsiniz.dediginiz gibi adim adim rehberler , bazilarinda videolar var , bende oradan yaptim her seyi.

sadece okursaniz hic bir sey analamaz sanki yapilamiyan birseymis gibi gelir.

ama uygulamaya basladiginizda anlamadan oluyor hersey , sonrada eglenmesi kaliyor sadece.
02 February 2012 20:18
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 36
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!