Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Oyun Arşivi Hizmete Girdi!!!

Gönderen WiiCrazy 
Oyun Arşivi Hizmete Girdi!!!
29 October 2009 16:16
Önceden söyleyeyim, download etmekten ziyade yayınlanan oyunları görme amaçlı bu arşiv.

Şu an gbatemp sitesinin arşivi ile senkronize durumda ilk girilen 300 oyundaki dil bölümündeki yanlışları saymazsak.

Bundan sonra da imkanlar elverdikçe gbatemp'in arşivi ile senkronize durumda olacak. Yani bölümü takip edip yeni çıkan oyunlardan haberdar olabilir, oyunların konu başlıklarında tartışabilirsiniz... Bu işi yapabilmek için bir iki program yazdım, oyun database'inin üzerinden birebir resimlerle eşleştirme falan yaparak epey uğraştım. Bu süre içerisinde benden wii hacking ve homebrew ile ilgili pek bir şey de duyamadınız. Arşiv çalışmasının sonlanmasıyla beraber 10 WiiCrazy gücünde dönüyorum :p

Hazır bu duyuruyu yapmışken tuzruhu'ya da teşekkür etmek istiyorum, kendisi forumumuzun tepesinde bulunan oldukça hoş olan banner'ı hazırladı. smileys with beer

Re: Oyun Arşivi Hizmete Girdi!!!
05 November 2009 07:46
Konu kirliliği olmaması açısından buradan yazıyorum, yeni banner'ımız hizmete girmiştir. Ufak eklentiler ile bira eğlenceli hale getirdik, mouse'unuz ile biraz dolaşın bakalım ne çıkacak?

tongue sticking out smiley
05 November 2009 18:27
Hehe espirili olmuş ben sevdim, elinize sağlık. the finger smiley
19 November 2009 01:16
Oyun arşivi bölümü genel kullanıcılara kapatılmış olup sadece belli kriterlere uyan kullanıcılara açık hale getirilmiştir.

Belli kriterlere de açıklık getireyim.

Özetle orjinal bir paylaşımda bulunmuş olmak... Oyun değerlendirmesi, oyun/program tanıtımı, forumda yeralmayan bir konuda bir rehber hazırlamak vesaire...

1 kez düzenlendi. En son 30/11/2009 20:01 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
09 December 2009 00:54
Arkadaslar ben mon coach personel dıye bır dıyet oyunu var pal olarak aradım bulamadım bulan olup .ıso olarak eklerse cok makbule gecer tesekkurler şimdiden

Edit: Büyük harflerle yazmayalım lütfen
Tuzruhu

1 kez düzenlendi. En son 09/12/2009 08:35 tarihinde tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.
17 December 2009 14:40
Oyun bölümüne girmeye çalışınca "Üzgünüz ancak bu forumu okuma yetkiniz bulunmamaktadır. " diye bir hata alıyorum.
Belli bir mesaj sayısına felanmı ulaşmam lazım ?
17 December 2009 17:21
Mesaj sayısından ziyade paylaşımda bulunmuş olmak gerekiyor, biraz üstteki mesajımda açıklamıştım.
23 December 2009 11:45
Neyi paylaşacağız ve nasıl?
23 December 2009 15:58
Bilgi deneyim paylaşımı gibi.
23 December 2009 16:28
Parça parça cevap vereyim soruna...

- "Neyi paylaşacağız?"
- Başkalarının okuduklarında, ne iyi etmiş de yazmış diyebileceği herhangi bir şey... Bu birisinin problemini çözmek için vermiş olduğun bir cevap bile olabilir

- "Nasıl?"
- Konu açarak mesela yahut mevcut açılmış konularda faydalı olabilecek şeyler yazarak...

Geçen birinin böyle bir mesajını görüp VIP grubuna eklemiştim şimdi hatırlayamadığım için örnek veremiyorum... ama misal tuzruhu'nun, dedezade'nin eozen81'in mesela yazdıklarının büyük bir kısmı örnek olarak gösterilebilir...

Teknik bilgi içerip içermemesi de önemli değil... önemli olan paylaşımı hissettirmesi...
23 December 2009 21:46
Sanırım böyle olmayacak bu, oyun arşivi bölümünü sadece okuma yetkisi ile herkese açtım... ha tekrar hatırlatayım, zaten oyun falan indirme söz konusu değil malum bölüm içinden... bölüm ile ilgili kısıtlamalar sadece dosya attach etmek ve açılan konulara cevap vermeye dair.
25 December 2009 15:20
Arşiv nerde? Ben neden göremedim
25 January 2010 18:00
yeni başlıyorum yardımlarınızı beklerim arkadaşlar
25 January 2010 18:03
oyunlarıbulamıyorum yardım bekliyorum help me please
25 January 2010 18:05
İlk mesajın ilk cümlesine dikkatinizi çekmek isterim... Oyunlar download için değil, yayınlandıklarının bilgisini vermek için...
28 January 2010 22:49
Oyun arşivi bölümündeki herkesin yazamama kısıtlamasını kaldırdım... (kullanıcıları sınıflandırmak kolay iş değilmiş)
14 February 2010 22:20
Bildiğim Kadarıyla rapid link eklemek özellikle telif hakkı olan ürünlerde site sorumlusunun upload edip linkini eklemesi veya ekletmesi illegal fakat buyuk bir sitenin yurt dısı olabilir site eğerki torrent olarak kendi upload arşivinin torrent linklerini oyun tanıtımının altına download olarak eklemek suç deil sadece bilgi paylaşımı olarak sayılıyor.yani sen sadece kaynak göstermış ve kullanıcıya yardımcı oluyorsun bir hukuki sorun var ise sen deil o site sahibi çözüyor winking smiley
14 February 2010 22:37
Torrent'lar ile ilgili sıkıntımız yok zaten. Yine de torrent linklerini bulup arşive eklemek uzun iş olduğundan artık uğraşmıyoruz.
15 February 2010 17:52
Ayrıca eklenen torrent dosyalarında seederlar (yani dosyayı paylaşıma açan paylaşımcılar) bir zaman sonra seed etmeyi bırakabiliyor. En iyisi kullanıcının kendisinin bulması. Zaten popüler sitelerin linklerini veriyoruz.
23 March 2010 11:48
arkadaşlar elimde baya bi oyun var
upload gücüm de yüksek smiling smiley
hotfile'a atabilirim mesela.
Linkleri paylaşabilir miyim?
23 March 2010 11:53
couper
arkadaşlar elimde baya bi oyun var
upload gücüm de yüksek smiling smiley
hotfile'a atabilirim mesela.
Linkleri paylaşabilir miyim?

forumda açık olarak paylaşamazsın, kurallarımıza aykırı. ama pm atıp isteyen olursa sana kalmış pm ile paylaşıp paylaşmamak.
23 March 2010 15:41
Upload için mediafire sitesini kullan. Sınırsız download ve free premium üyelik veriyor. Serverları da inanılmaz hızlı.
Üzgünüz bu foruma mesaj gönderme yetkiniz yok.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!