Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

3K görmüş xbox 360 ve 70 tane oyun satılıktır.

Gönderen popcornn 
3K görmüş xbox 360 ve 70 tane oyun satılıktır.
07 May 2011 16:01
MAKİNE 3K GÖRMÜŞTÜR. FAKAT JOİSTİCKLERİ ADAPTÖRÜ VE DİĞER PARÇALARIN HEPSİ SIFIR GİBİDİR.ÜRÜNÜN DVD-ROM SÜRÜCÜSÜ SAMSUNG DUR VE HALEN ÇALIŞMAKTADIR.

ÇALIŞAN PARÇALARI:

WİRELESS CONTROLLER
HEATSET (KULAKLIK)
ETERNET CONNECTİVİTY CABLO
COMPONENT HD-AV CABLO

AYRICA ORJİNAL ATABA VOLTAJ DÖNÜŞTÜRÜCÜYÜDE VERİYORUM.
BİR ARTI DAHA YANINDA REGİON FREE OLMAK ÜZERE 70 TANEDE OYUN YOLLAYACAĞIM.

TEK TEK ALMAK İSTEYENLER İÇİNDE SATIŞ YAPILABİLİR. İLGİLENENLERE TEŞEKKÜRLER..
herhangi bir fiyat belirlemedm.
Fiyat vermek isteyenleri bekliorum arkadaşlar..

Re: 3K görmüş xbox 360 ve 70 tane oyun satılıktır.
30 May 2011 21:44
3k gormus derken tamir edilmis oluyor deilmi?
30 May 2011 21:48
3k xbox'ın illet bir donanımsal hatası. 3k gören xbox adam olmaz. Ancak değişmesi gerekiyor. Eski boardlarda oluşan ekran kartından kaynaklanan (buydu galiba) bir arıza.
30 May 2011 21:59
hayir xbox gibi buyuk bir aleti alip eklenti icin icine milyonlarca sey koyup kucucuk bir kap tasarlayip icine sikistirdiklari icin makinenin isinip anakartindaki lehimlerin catlamasi vesayre vesayre birsuru hasara neden olan sorun bir fanlari var fan olmasi icin takilmis birkac versyonunda hde yuvasinin altina konmus fan hdd biniyo fanin ustune sonuc zaten isidan hatalar veren aletin sorunu dahada artiyor fanin ustune hdd koymak ne mantik aygit zaten isinmaktan catliyo garanti kapsaminda oldugu icin microsoftu dahada zarara sokuyo bu zarar adamlara yetmiyo fanin ustune hdd yapistiriyorlar
30 May 2011 22:08
3k tarih oldu onuda belirteyim. Yeni anakartlarda hallettiler artık o kadar dert etmeye gerek yok.
30 May 2011 22:25
duzeltildi deniyor ama arada hala 3k cikiyor sadece oran dusuyor her yeni versyonda xboxla ilgili herseyi yuruten adam butun xboxlar birgun 3k gorur diye bir basin aciklamasi yapmisti ben baya gulmustum neyse bu arada 3k oynanan oyun ve oynama suresiyle alakali bazi oyunlar xboxin 3k olmasini tetikliyordu buyuzden adamlar ya oyunu ya xboxi parcaladilar sattilar sonra iyice duyuldu bu oyunlar herkezde 3k korkusu almadilar oyunlar tarih oldu ama bu kinektst ile gelcek oyunlar yine ayni sorunu dogurabilir
30 May 2011 22:50
duzeltildi deniyor ama arada hala 3k cikiyor sadece oran dusuyor her yeni versyonda xboxla ilgili herseyi yuruten adam butun xboxlar birgun 3k gorur diye bir basin aciklamasi yapmisti ben baya gulmustum neyse
15 June 2011 07:58
altına sogutucu ekstra fan koyarak 3k hatasını %40 indirebiliriz ama

BRK_
15 June 2011 08:17
fan koya koya nereye kadar microsoft fan koymus hddye yer kalmamis ustune hdd yuvasi yapmis oyle olunca ne oluyor fan havayi disari atamiyor smiling smiley microsoft bunu yaparken sen fani nereye koyucaksin grinning smiley

15 June 2011 10:14
Buzdolabının içinde çalıştırın sorun kalmaz tongue sticking out smiley
15 June 2011 10:31
buzdolabı az gelir kutupta oynamak lazım grinning smiley
bu gidişle buseferde cok soğuktan calısmıcak grinning smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 63
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!