Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

SATILIK SİYAH PAL WII - LIMITED EDITON + SOFTMOD + TÜM KUTU İÇERİĞİ - 250 TL

Gönderen Affliction 
SATILIK SİYAH PAL WII - LIMITED EDITON + SOFTMOD + TÜM KUTU İÇERİĞİ - 250 TL
25 April 2011 07:40
Selam arkadaşlar. Arşivimde ki çoğu konsolu satışa koyduğum gibi şimdi de sıra geldi Wii'ye. ^_^

Elimdeki PAL bölgeye sahip siyah renkte çiziksiz, lekesiz olan Wii konsolumu tüm kutu içeriği ile satmaya karar verdim. (içinden çıkan 2 spor oyunu ve motion plus da dahil) Artık bu işlerden elimi ayağımı çekeceğim için ve Wii sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyorum forumda ki arkadaşlara.

250 TL fiyat vermem kimseyi korkutmasın sakın. Wii'de ve kutu içeriğinde ki parçalarda en ufak bir sorun dahi yoktur. Sadece hem paraya ihtiyacım olduğundan hemde yakında evlenecek olmamdan dolayı oyun olayına az zaman ayırıcam bu yüzden oyunlardan elimi ayağımı çekiyorum.

Wii 4.2 versiyona sahip olup softmod'ludur (softmod'u kendim yaptım zamanında). Wii'ye bağlayacağınız HDD üzerinden (HDD'nin Wii için PC'de formatlanması lazımdır ve çok kolay bir işlemdir) oyunlarınızı kolayca oynayabilirsiniz. Optic sürücü kullanılmadı dahi yani sıfırdır. Oyunları en başından beri HDD üzerinden oynadım.

Öncelikli tercihim alışverişin İstanbul içi elden olmasıdır ama şehir dışından alıcı çıkarsa önce para sonra kargo (alıcı ödemeli) şeklinde konsolu yollayabilirim.

Yer: İstanbul / Şişli

PM'den veya 0535 455 87 98'den bana ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

(Resim çekmeye vaktim olmadı ama dediğim gibi Wii'de en ufak bir kusur dahi yoktur, sadece tozunu alıcam) ^_^

Re: SATILIK SİYAH PAL WII - LIMITED EDITON + SOFTMOD + TÜM KUTU İÇERİĞİ - 250 TL
25 April 2011 15:38
Üzüldüm sad smiley

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum. Bu fiyata satmasaydın keşke. Daha yükseğe giderdi. (En azından kumanda ve M+) var.
Re: SATILIK SİYAH PAL WII - LIMITED EDITON + SOFTMOD + TÜM KUTU İÇERİĞİ - 250 TL
28 April 2011 13:00
Maksat elimden çıksın diye o fiyatı verdim. Ertesi günde satıldı zaten. hehe. smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 52
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!