Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Drivekey (Yeni) Chip takımı

Gönderen Oscar Technoshop 
Drivekey (Yeni) Chip takımı
17 February 2010 10:26
Drivekey Update edilebilen versiyon Chip Montajı : 100 tl

4.2 versiyon altında olan versiyonlu konsollarda psl nstc ayırımı yapmaz tüm oyunları çalıştırır konsol 4.2 ise makinanız pal ise pal nstc ise ntcs oyunları sorunsus kullanmanızı sağlar.

Kablosus lehimsiz Montaj Edilir

İşlem Süresi Yaklaşık 10 Dakikadır

İşlem ve chip 2 yıl süre zarfınca garantilidir.

Nintendo wii+Playstation 2+Psp+Playstation3+Xbox360+ Teknik Servis ve Modifikasyon işlemleri Tüm konsol ve aksesuar Satışları Oscar Technoshop 0212 660 93 51 www.wiiTurkiye.com

6 kez düzenlendi. En son 17/02/2010 16:52 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.
Re: Drivekey (Yeni) Chip takımı
14 March 2010 13:48
Kardeşim bu işte bir numara. Ben daha eski bir chip taktırdım ama ne işim olursa olsun yanına giderim. İşçilik süpperrrrrr. Gittiğinizde kendinizde görürsünüz zaten. Ben olsam bu fiyata o kadar uğraşamam. Herkese kesinlikle ve tek tavsiyemdir. Giderseniz kesinlikle ğişman olmazsınız. 2 tane wii ye chip taktırdım. Diğerleri de yolda. Yakın zamanda yine rahatsız edicem seni kardeşim. Çok çok hayırlı işler diliyorum sana. En kısa zamanda görüşmek dileklerimle. Saygılar...
Re: Drivekey (Yeni) Chip takımı
14 March 2010 13:52
damattween
Kardeşim bu işte bir numara. Ben daha eski bir chip taktırdım ama ne işim olursa olsun yanına giderim. İşçilik süpperrrrrr. Gittiğinizde kendinizde görürsünüz zaten. Ben olsam bu fiyata o kadar uğraşamam. Herkese kesinlikle ve tek tavsiyemdir. Giderseniz kesinlikle ğişman olmazsınız. 2 tane wii ye chip taktırdım. Diğerleri de yolda. Yakın zamanda yine rahatsız edicem seni kardeşim. Çok çok hayırlı işler diliyorum sana. En kısa zamanda görüşmek dileklerimle. Saygılar...

Teşekkür ederim .

Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz memnuniyetin ve bizi tek adres olarak benimsemen gurur verici herzaman beklerim .
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!