Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo wii teknik servis

Gönderen Oscar Technoshop 
Nintendo wii teknik servis
15 February 2010 23:13
Nintendo wii Lens
Nintendo wii dvd driver bord tamiri
Nintendo wii Adaptör Tamiri
Nintendo wii Chip Değişimi
Nintendo wii update işlemleri
Nintendo wii Anakart Tamiri
Nintendo wii Joistick Tamiri
Nintendo wii Mekanik aksam Tamiri

Kısacası Şuan için Brick Haricindeki tüm problemlerinizi Çözüyoruz Brick Tmairi Çok Kısa bir süre içerisinde Yapmaya Başlayacağız Üzerinde Çalışmalarımız devam etmektedir

Not: Bozuk Konsollarınız İçin Arıza Tesbit ücreti almıyoruz.
Re: Nintendo wii teknik servis
23 March 2010 16:37
merhabalar.benim wii full brick.anakart değişimi ile olabileceğini duydum.olabilirmi?
24 March 2010 20:31
forumber
merhabalar.benim wii full brick.anakart değişimi ile olabileceğini duydum.olabilirmi?

selam forumber

wii de ekrana ne geliyor simsiyah bir ekranmı yoksa beyaz bır sayfada yazılarmı eğer siyah ekran verıyor ise daha önceden yedeğin varsa nand yedeğin geri yüklenebilir.

soruna gelince zaten anakartındaki bir flah ın bozulmasından kaynaklı full birick olayı anakart deiştiğinde düzeliceği kesin bir durum fakat wii anakartı bulmakta pek kolay olmuyor ikinci el aldığımız wii leri genelde parçalıyoruz ve bu işlemler için kullanıyoruz faka bu aralar elimde hiç ikinci el konsol yok oldugunda pm atarım. ortalama rakamı 200 tl civarında olur anakart deişiminin.
25 March 2010 17:22
Fiyatı çok makul. Sırf board'un yurtdışı satış fiyatı 130 $'dan başlıyor, üstüne işçilikte korsanız bence kaçırılmaz bir nimet Oscar'ın verdiği fiyat.
25 March 2010 17:49
Oscar Technoshop
forumber

selam forumber

wii de ekrana ne geliyor simsiyah bir ekranmı yoksa beyaz bır sayfada yazılarmı eğer siyah ekran verıyor ise daha önceden yedeğin varsa nand yedeğin geri yüklenebilir.

soruna gelince zaten anakartındaki bir flah ın bozulmasından kaynaklı full birick olayı anakart deiştiğinde düzeliceği kesin bir durum fakat wii anakartı bulmakta pek kolay olmuyor ikinci el aldığımız wii leri genelde parçalıyoruz ve bu işlemler için kullanıyoruz faka bu aralar elimde hiç ikinci el konsol yok oldugunda pm atarım. ortalama rakamı 200 tl civarında olur anakart deişiminin.
saol
06 April 2010 15:13
Oscar Technoshop
forumber

selam forumber

gelmedimi hala?Arkadaşlar siz siz olun wiinizin kıymetini bilin.Wii full brick oldu kutuladım koydum.Çok sıkılıyorum.Wii ne x360 nede ps3 zevkini veriyor
08 April 2010 14:36
Malesef forumber

aklımdasın ilk gelen ikinci el konsolun bord u senın konsala aktarıyoruz.
08 April 2010 14:46
Oscar Technoshop
Malesef forumber

aklımdasın ilk gelen ikinci el konsolun bord u senın konsala aktarıyoruz.
saolasın bu arada geldiğinde pm de attığım hotmailden mail atabilirmisin?
08 April 2010 18:38
ok pm alındı
12 April 2010 22:00
s.a.,

bir wii edindim. kore yapımı ve softmode luymuş. ilk ayarları yapıp net bağlantısını yapınca, update edeyimmi dedi smiling smiley bende et dedim ve olan oldu.

error:003

kurtulma ihtimali varmıdır?

varsa ne kadar masrafı olur?

saygılarımla
13 April 2010 21:43
Muhtemelen region u ile oynanmıs yanı orjınal region atıyorum 4,2 k olması gerekırken makına pal miş gibi veya ntsc imiş gibi 4,2 e veya 4,2 u olmustur updateyıde netten yaparken konsolda sıstemde gördüğü updateyı veya uyumsus bır update yapmasındna kaynaklı birick durumu meydana gelmiştir yedeğin varsa bir ihtimal belki ama şuan için çözümü yok eldeki imkanlar ile bord deişimi veya yeni bir wii bord geldiğinde bu başlık altında duyurucam . geçmiş olsun.

Edit: bu arada güzel bir iki şey buldum denedıkten sonra yazıcam buyuk ıhtımalle düzeltebilicez .

1 kez düzenlendi. En son 13/04/2010 22:07 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.
14 April 2010 10:53
valla dostum, çocuklara 15 tatilde hediye diye aldım, yazık garibanlar öyle kalakaldılar. olumlu haberlerini sabırsızlıkla beklemekteyim.

saygılarımla
14 April 2010 12:56
orhan_seyfic

istersen makınanı bana yolla 1-2 gün bende kalsın %90 hallederim deneye bilmem için konsolunuz lazım . ulaşım bilgilerim bulunmakta konular arasında

saygılar bizden.
17 April 2010 18:13
Ben daha önce foruma yazmıstım wii brick oldu diye dolamadığım yer kalmadı saolsun oscar technoshop sonunda wii yi yaptı çok teşekkür ediyorum tuncay usta teknisyenleri tam bir prof konusunda tavsiye ediyorum şuan gayet iyi çalışıyor cihaz .
17 April 2010 21:48
Şanslısın diyelim getirdiğin diğer konsol olmasaydı işimiz zordu getirdiğindede sadece görüntü vardı geri kalan hiçbir fonksiyon çalısmıyordu flash deişimi yaptık oldu fakat diğer wii konsolunda bırebır updatesı bölgesi herşeyi tutmasaydı olma ihtimali yoktu smiling smiley) bayacabir ballısın şuan bu sorundan dolayı benden haber bekleyen bord deişimi için en az 35-40 kişi var inşş onlarıda yapacağız.
18 April 2010 15:37
Oscar Technoshop
benden haber bekleyen bord deişimi için en az 35-40 kişi var inşş onlarıda yapacağız.
misal ben.inşallah
18 April 2010 22:04
forumber senin wii ful brick mi yoksa ekrana herhangibir hata msj ı veriyormu eror 002 003 vs...
19 April 2010 14:23
Oscar Technoshop
forumber senin wii ful brick mi yoksa ekrana herhangibir hata msj ı veriyormu eror 002 003 vs...
full brick.sistem menü silindi.
19 April 2010 23:10
Full brick için Perşembe günü birkaç işlem denicem umarım sanada iyi haber veririm. Bu ara çok yoğunum yarından sonra bu arızaya yoğunlaşıcam görüşmek üzere.
20 April 2010 14:12
inşallah bulursun.çok saol Oscar Technoshop wiisiz geçmiyor günler.
04 June 2010 20:45
forumber ebayda bu ara uygun fiyatlı anakart var kargosuyla birlikte 100 $ eline gelişi alım yaparsan oradan satıcıyla görüşüp montajını sana ben yaparım hallederiz.

sıfır wii dagıtmak zarar oluyor ikinci ellerde bu ara gelmedi hiç istersen bu şekilde çözebilirsin sorununu.
06 June 2010 18:09
Oscar Technoshop
forumber ebayda bu ara uygun fiyatlı anakart var kargosuyla birlikte 100 $ eline gelişi alım yaparsan oradan satıcıyla görüşüp montajını sana ben yaparım hallederiz.

sıfır wii dagıtmak zarar oluyor ikinci ellerde bu ara gelmedi hiç istersen bu şekilde çözebilirsin sorununu.
bende şöyle birşey buldum
[cgi.ebay.com]
70 $ mış.ben 100 $ luk bulamadım?
08 June 2010 15:28
Daha ucuz ve daha kapsamlısını bulmussun benım baktıgımda sadece anakarttı sen dıs kasasında bulmussun bu sana kargo dahil 100 $ civarında gelir bence satıcıyla görüşüp kesın çalısıpçalısmadını sor ve al derim montajına gelince ben sana montaj ederim hallederiz.
02 July 2010 19:59
merhabalar. benim wii ile ilgili bir sorunum var.yaklasık 1 ay önce kendiliğinden kolu görmemeye basladı.internetten forumlardan okuyup hem wii hemde kolla bulunan syn tusuna basıp senkronize ettim fakat bu işlemden sonra konsol siyah beyaz oldu.bazı oyunlarda oyun açılırken renklenme oluyor ama çoğunlugu siyah beyaz.bana yardımcı olursanız sevinirim.(not: ntsc yada pal ayarından kaynaklanan bir hata değil)
03 July 2010 13:23
Bazı oyunlarda renkli bazı oyunlarda siyah beyaz olmasının sebebi bazı oyunlarda renkli çıktığına göre ntsc pal ile alaklaıdır tv multi sistem deilse yapabilir bu bir fikir.

Veya tv de pal ntsc secam seçenekleri varsa ayarı deişmiş olabilir.

Bağlantı kablon scart ise iyice oturduğundan emin olun.

senkronize olayının renk ile bir ilgisi yok diye biliyorum. bunları gözden geçirip yazarsanız sevinirim.
10 August 2010 09:38
merhabalar oscar technoshop mağazanızda yeni bir ac adaptörü kaç paraya satıyorsunuz benimki oynarken birden kapandı ve içinden bir tür yağ gibi birşey çıktı ve koku geldi acaba yenisi kaça mal olur
10 August 2010 20:30
25 tl turk prizlerine uygun uçlu ve 110-- 220 fark yaratmaz oldukça kalitelidir.
29 August 2010 19:15
Wii remoteta birden el işareti kaybldu.şuan tamamen çalışır durumda oklarla hareket edebiliyorum.el işareti gerektirmeyen oyunları oynayabiliyorum ama el işaretim yok.acaba nasıl geri getirebilirim??yardım ederseniz çok sevinirim
30 August 2010 12:07
Getirirseniz bakabilirim Kendim yapıcam derseniz söküp tek tek lehım lerın uzerınden geçmeyi deneyın.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 32
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!