Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

!!!BOOTMİİ YARDIM!!!

Gönderen rigel55 
!!!BOOTMİİ YARDIM!!!
25 March 2010 18:16
Merhaba arkadaşlar benim 4.2e soft mode ile kırılmış wii cihazım var herşey yolunda ama tek bir problem var oda şöyle izah ediyim ben bootmii ile sd karta yedek almıştım buraya kadar normal ve sd kartıda komple kopyalayıp bilgisayarda saklıyordum şimdiye kadar taki bilgisayarım çökene kadar malum sd kartda bootmii de armboot.bin, bootmii.ini, ppcboot.elf dosyaları olmadan sanırsam bootmii çalışmıyor önceden ki sadece bir kere yedek almıştım bootmii yi boot2 ye kurmuştum ve sd kart takılı iken açınca direkt normal olarak bootmii açılıyordu şimdi yeniden nasıl yedek alabilirim bu ilk sorum ikinci soruma gelince bootmii ile ilk kez yedek aldığımda soft mode yapmamıştım ilk sade haliydi şimdi yedek alma yolunu bulup yedek aldığımda es kaza brick olursa cihazım yedeği yüklediğimde cihaz hangi hale dönecek ilk halinemi yoksa yine soft mode olduğu halemi şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Re: !!!BOOTMİİ YARDIM!!!
25 March 2010 18:34
yedegi ne zaman alirsan o zamanki hali neyse onu yedek alir softmode lu ise softmode lu.yedek almak icin bootmii kurulumunda yani hackmii installeri boot.elf i apps icine atip,hbc den calistir orda sd karti hazirla gibi bir secenek olmasi lazim onu yaparsan gene bootmii ekranina girip yedek alirsin yada tekrar kurabilirsin kurdugunda da dosyalar olusur.
25 March 2010 21:20
Rigel55,

PM attım.
27 March 2010 08:00
teşekkürler ustadlar dediklerinize göre yapacağım saolun
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!