Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

ntsc oyun siyah beyaz ekran...?

Gönderen 129912994 
ntsc oyun siyah beyaz ekran...?
20 February 2010 18:52
ya ben blazing angels ww2 oyununu indirdim oyun ntsc wii ye bi taktim goruntulerin hepsi siyah beyaz neden anlayamadim normaldeki goruntuleri renkli dedim heralde ntsc oldugu icin benim tv de eski ntsc goruntusunu yansitamiyor fln diye düsündüm bole ise ben bu oyunu nasil pal yapicam grinning smiley degil ise nasil renkli ekran yapicam?

Re: ntsc oyun siyah beyaz ekran...?
20 February 2010 20:19
@129912994 : Anlaşılan televizyonun ntsc desteklemiyor... Loader içinde video mode seçeneklerinden pal'i seçmen lazım.. neogamma'da force pal50 falan diye geçiyor olması lazım. Her oyun buna olumlu cevap vermeyebilir bu arada.
20 February 2010 21:20
mpal 480 fln goruntu ayarini sectiydim yine siyah beyaz idi bu oyunu bi program ile pal yapmak fln mümkün mü?
senin dedigin ayri bisi ise onuda denerim
20 February 2010 21:25
Mpal değil PAL 50 seçmen lazım.. Mpal brezilyada kullanılan ntsc çakması bir sistem sanıyorum. Bu arada dediğim video modunu menüde değil loader'da seçeceksin. Misal Neogamma'da options'a girip Force PAL 50 seçeneğini seçeceksin.
20 February 2010 21:47
tmm bi denim simdi evdeyim ztn suan bakalim oyun destekliyo mu
20 February 2010 22:47
ewt oldu sagol wiicrazy grinning smiley ben mpal i pal in benzeri fln zannetmistim onda denemistim olmadigindada pal dada olmaz dedim sonra bu oyunu pala cevirebilir miyim diye sorim dedim sende pal da dene dedin bende pl480p (pal 60) da denedim oldu cok sagol oyunu siyah beyaz oynaiynca hedefi fln anlamiyosun kotu oluyo xD
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!