Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Korean Wii Sorularım

Gönderen Z-Gear 
Korean Wii Sorularım
03 February 2010 17:43
Arkadaşlar bu yaz korean bir wii aldım . Aldığımda HBC yüklüydü ama hiç kullanmadım kullanmayı bilmediğimden . Dvd e oyun çektim oynadım sadece . Şimdi bir sürü uygulama gördüm HBC için türlü türlü , BootMii , WiiFlow vs. onları Korean wii me yüklesem sorun olur mu ? Chip mi bilmiyorum ama 3 ihtimal var DriveKey , Wikey1 - 2 , Wasabi Dx . Bunlardan biri olduğuna eminim . Sadece bir kere Wii Sport Resort da update yaptım 3.2 e olması lazım şuanki sürümü . Bu updateyi yapınca news channel ve hava durumu channel larım 2 şer tane oldu . Şu anda ne yapmalıyım , korean wii de program yüklesem sorun olur mu ? Şimdiden teşekkürler smiling smiley

Re: Korean Wii Sorularım
03 February 2010 20:25
Wii Sports Resort'tan update yaptıysan 3.4 veya üstü bir şey olması lazım... Aman diyeyim dikkat update yaptığın oyundaki menü versiyonu düşükmüş ucuz kurtulmuşun semi-brick'ten... Korean wii'lerle ilgili dikkat etmen gereken bir şey de 4.2'ye update etmemek. 4.2 ile beraber gelen IOS 70 bölge değişimi yapılmış bu wii'leri brick etmekte.

4.2'ye update etmek dışında diğer makineler gibi kullanabilirsin wii'ni bir sorun çıkmaz, zaten bölge değişimi yapılmış bir wii zannediyorum?
Re: Korean Wii Sorularım
03 February 2010 21:49
Evet pal makina şuanda smiling smiley İyi kurtarmışım brick olsaydı hayatta düzeltemezdim smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!