Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

sd menu sorunu

Gönderen maliace 
sd menu sorunu
21 January 2010 09:27
4.2E sorunsuz soft modlu çalışan makinamda SD menüsüne girdiğimde ilk kez mod yaparken olduğu gibi yüklemeyi başlatayımmı diye soruyor. hayır diyip çıkıyorum. sonra SD de yüklü kanallara bakmak isteiğimde makina kilitleniyor. kapatıp açmam gerekiyor. konuyla ilgili bir fikriniz varmı?

Re: sd menu sorunu
21 January 2010 09:46
sd yi ilk defa kullaniyorsan wii sd karta birseyler yukler yani yuklemeyi kabul etmen lazim
edit: bunu yazarken sd kartta boot.elf dosyasinin ekraninin geldigini anlamadim onu silersen bir daha gorunmez

1 kez düzenlendi. En son 21/01/2010 12:31 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
21 January 2010 10:34
İlk kez HBC kurulumunda SD kartın kök dizinine Boot.elf dosyasını atıyorduk hatırlarsan.

Bu dosyayı silersen sanırım Boot.elf dosyasını yükleyeyim mi diye sormaz ama bi sorun olurmu sonradan onu bilemem.

Zaten Boot.elf dosyasına sadece ilk kez HBC kurulumu için ihtiyaç duyuyoruz sonrasında o dosyanın bi işlevi varmı bilmiyorum.

İşin uzmanlarından bir yanıt beklesek daha iyi olur diye düşünüyorum. Yani ben dedim diye sakın o dosyayı silme. En azından şimdilik.
21 January 2010 11:01
hbc ve bootmii kurduysaniz kurulum icin sd ye attiginiz dosyalari silin artik bi ise yaramaz
21 January 2010 11:30
Teşekkürler. winking smiley
21 January 2010 15:02
aslında sorun boot.elf yüklemesi değil
yükleme dediğim zaman zaten yükleme kayboluyor.
sonrasında kartta yüklü şeylere bakmak istediğimde orda kilitleniyor.
bu kilitlenme yüklemeyi iptal ettiğim içinmi demek istiyorsunuz ?
bool.elf silince sorun kalmazmı yani ?
21 January 2010 15:37
boot.elf'ten ziyade sd karta attığın bannerbomb durduğu için olabilir bu...

private klasörünün ismini değiştirerek ve aldıysan yedeğin ismini private yaparak normale döndürebilirsin.
21 January 2010 15:37
boot.elf i zaten sd kartta niye tutasinki eger hackmii installeri calistiracaksan yani buna ihtiyacin varsa hbc icinden calistirirsin
buyuk ihtimal boot,elf dosyasinin sd kartin rootun da olmasindan kaynaklaniyor
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!