Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Yanlış anlama. ÇOOK ACİL YARDIM EDİN! hot smiley hot smiley angry smiley

Gönderen arte34 
Yanlış anlama. ÇOOK ACİL YARDIM EDİN! hot smiley hot smiley angry smiley
07 February 2013 16:46
[www.wiidewii.com] deki 4.adımı yanlıs anladım ve yukarıdakı lınk yerıne wiicrazynin [www.wiidewii.com] rehberinde en alttakı wadları googleden bularak mmm ile kaydettım sonra cıos/usb loaderı gordum sunada cıos/usb loaderı yuklersem brack olur mu? googleden cevırerek buldugum wadları nasıl sılebilirim silersem bi sorun olurmu?

Re: Yanlış anlama. ÇOOK ACİL YARDIM EDİN! hot smiley hot smiley angry smiley
07 February 2013 17:05
Tam olarak yuklediklerini silersen bi sorun olmaz
07 February 2013 17:18
Nasil silebilirim?
07 February 2013 17:36
kullandığın programda wad'ı seçtiğinde install yazısı gelir, sağ tuş ile uninstall seçeneğini seçerek silebilirsin.
07 February 2013 20:43
Yüklediğin wad'ların orjinalleri sd kartına atıyorsun (WAD klasörüne) daha sonra WAD Manager veya MMM programı ile WAD installation bölümünden uninstall yapıyorsun. Programda ekranda sçenekler çıkıyor. Kurayım mı kaldırayım mı diye.
07 February 2013 20:52
Neogamme yi yuklemek icin gerekli olan programlari soylermisin neogammede brack varmi forumda cevabi yoktu
07 February 2013 20:53
Kopya dvd olayına gireceksen senin Wii yenilerden sanırım. O yüzden Kopya DVD okumaz.
07 February 2013 21:04
Hayir baktim 2008 cikimlı GC2-C2D2. 2 yil cip taktircam diye ugrastim fakat cip kalkinca softmodu arastirdim 3gundur bu sayfadayim

1 kez düzenlendi. En son 09/02/2013 00:00 tarihinde arte34 tarafından düzenlenmiştir.
09 February 2013 00:00
Gerekli dosyaları söylermisiniz?
09 February 2013 00:47
[www.wii-homebrew.com]

Buradan Neogamma R9 Beta56'yı indir. İndirdiğin zip dosyasının içerisinde apps, ve NeoGamma diye klasör var. Bunları SD kartının köküne kopyala. Zaten apps'ı atarken üzerine yazayım mı diye soracaktır. SD kartındaki Apps klasöründe başka dosyalar varsa o zaman indirmiş olduğun neogamma zip dosyasının içerisindeki apps klasörünün içeriğini SD Kartının apps klasörünün içerisine kopyalarsın.

Şeması:
SDkart:\Apps\NeoGamma (klasörün içerisinde Neogamma'nın HBC içerisinden çalışmasını sağlayan dosyalar mevcut. Bunlar Neogamma'nın Boot.dol, icon.png ve meta.xml dosyalarıdır)

SDkart:\Neogamma (İçerisinde muhtelif dosyalar var.

Zip dosyasının içerisinde bir klasör daha var. Onunla işin olmayacak. Klasör ismi SourceCode. Bu klasörü dikkate alma.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!