Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wiigsc ve mario party 9 = brick

Gönderen babadagi 
wiigsc ve mario party 9 = brick
14 September 2012 23:40
Özel mesaj olarak göndermeyi denedim fakat mesajları gönderilen klasöründe göremediğim için konu açmak
gereği duydum.

Problemim şu şekilde :

WiiGSC kullanarak Mario Party 9 (Mario Party 9 - USQP - SSQP01.wad)'u WAD olarak kısayol koymak istedim ekrana,
diğer oyunlarda problem olmamasına rağmen bu oyunu kurunca sistem health ekranında A ya basılmasını
istiyor ve öylece kalıyor. half brick mi full brick mi karar veremedim smiling smiley

Bunu nasıl tamir edebilirim, araştırmalarımda başka insanlarında bununla
karşılaştıklarını ve sizinde önlem koyacağım dediğinizi (Wiicrazy) okudum, sanırım bunu atladınız.

Elimde keys.bin ve nand.bin var, çok büyük bir talihsizlik olarak bootmii yi cios olarak kurdum,
ve benim velet usb menüden girip açabilse hiç kısayol felan yapmayacaktım.. smiling smiley

Bu durumda ne yapmalıyım.

Cihazda chip yok,
Soft mod yüklü idi,
Cihaz ntsc..
Elimde GC Controller var fakat bir türlü recovery ekranına ulaşamadım, versiyon yazan ekrana yani.

2 kez düzenlendi. En son 11/10/2012 06:44 tarihinde babadagi tarafından düzenlenmiştir.

Re: wiigsc ve mario party 9 = brick
15 September 2012 01:41
Özel mesajdan yazdım. Ek olarak recovery menuye girmen gerekirse gc kolunu sökmen lazım öyle ki wii yi açarken gc kolunun 4 yön tuşuna baynı anda basman gerekiyor. Yine özel mesajda yazdığım gibi çip şart. Recovery menüye girmen gerekmeyebilir. Oyun autoboot olarak menü yüklenmeden açılıyorsa eğer. Önceliği çip tedariğine ver yani.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: wiigsc ve mario party 9 = brick
09 October 2012 20:00
ufak bir bilgi vermek isterim;

Wiicrazy arkadaşım mecbur olmamasına rağmen cihazı tamir ederek tarafıma gönderdi,
sorduğum sorulara sabırla cevap vererek büyüklük gösterdi.. Şu an cihaz sapasağlam ve kusursuz.

buradan teşekkür etmek isterim, herkesin huzurunda..
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!