Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii'mi kurtarın lütfen

Gönderen XSaver 
Wii'mi kurtarın lütfen
31 July 2012 22:53
en son wii'ye siyah tema Ve pre loader kurdum.resete basıp açma tuşuna bastığımda pre nin Ekranını gördüm.
sonrasında crap ile wadları hazırlayıp internet üzrinden homebrew e gönderdim.ama yüklenmedi.o sırada hb nin updatesi varmış.sürümünü 1.10 yaptım.sonra wad dosyalarını sd ye atıp wad programı ile wiiye yükledim.yüklemeler bittikten sonra waddan ve homebreden çıktım.- ye basarak sola geldim ve wii takıldı.biraz bekledim ama bir şey değişmedi.hani wii nin açma tuşuna bastığın zaman remote üzerinden A ya basman gerekir ya.işte öyle oluyor.Ama A'ya bastığım zaman siyah ekran alıyorum

Re: Wii'mi kurtarın lütfen
31 July 2012 23:00
reset tuşunu açılana kadar bırakma priiloader için
01 August 2012 10:28
İşe yaramıyor...
01 August 2012 10:51
wii yi tamamen kapat fisini falan cek bekle, daha sonra reset e basili tut, priiloader ekrani gelirse en son kurdugun tema ne ise onu kaldir.eger priiloader acilmazsa, bir adet gc kolu bulup recovery modda wii yi acmayi dene ,bu konu forum da daha once gecmisdi netten de aratabilirsin, recovery den bahsediyorum.

01 August 2012 12:13
Kesinlikle preloader çalışmıyor.Recovary nedir bilmiyorum ama inşallah açılır makine.Hocam o konunun linkini atar mısın rica etsem ?
01 August 2012 13:38
google da "wii recovery mode with gc" gibi birşeyler yazarsan bulabilirsin.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!