Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Yeni wii aldım bi kaç sorum olacak.

Gönderen EmuMaster 
Yeni wii aldım bi kaç sorum olacak.
23 June 2012 11:09
Selam arkadaşlar 1 haftadır site kapalıydı girmek bugüne nasipmiş.

Neyse sorularıma geleyim hemen.

4.3E makinam var beyaz. İOS57 based d2x v2 var.Zelda skyward sword'u çalıştıramadım.Daha sonra netten araştırdım cios'un d2x v7 veya daha sonrasını kurmak gerekiyomuş sanırım.Bende d2x v8 final indirdim ama kurmadım.

Çünki cfg usb loader'dan girdiğim zaman infoya baktığımda.

245
246
247
248

Olan ios lar not installed olarak gözüküyor.249 ve 250 ise kurulu olarak gözüküyor tam olarak ne yazdığı aklımda değil malesef.Sadede gelecek olursak şimdi indirdiğim d2x cios v8 final paketinde bu 245'den 248'e kadar kurulu olmayan ios'ların wad dosyalarını (d2x cios dosyalarını) kurmasamda sadece 249 ve 250'yi kursam sorun olurmu?Veya bu 245 'den 248'e kadar olan ios'ların kurulumu mecburimi?

Birde son olarak şunu sormak istiyorum ; Makinamda bu gibi işlemler yapmama rağmen brick olmasından korkuyorum.Sanırım bu işlemleri yapmadan önce yedek falan almak lazımmış.Bununla ilgili ne yapabilirim veya bir okuyabileceğim bir rehber falan varmı?

Şimdiden teşekkür ederim sorularımı mazur görün 1 hafta boyunca ancak bu kadar bilgi sahibi olabildim yabancı siteler ingilizce olduğu için pek çözemedim.

Re: Yeni wii aldım bi kaç sorum olacak.
07 July 2012 21:47
d2x yeni mi çıkmış vay be geri kalmışız grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 51
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!