Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

soru soft mode 4.3e?

Gönderen almia 
soru soft mode 4.3e?
17 May 2012 15:11
slm,

bende 4.3e versiyonlu beyaz wii var 4 gundur softmode yapmak icin ugrasiyorum ama hala home brew canneldan ileriye gidemedim
sitede yazilanlarin cogunu ve google den okuduklarimi denedim ama basarisiz oldum birtek youtube dan ( MicrowaveSam ) nikli kisinin videosunu dahi denedim onun kinde bir seyler oldu ama usb loderlar calismadi ve benim 4.3e versiyonum 4.1 gorundu ve simdi basdan aldigim yedekle geri eski haline getirdim .

artik kafa doldu ve okudklarimdan hic bir sey anlamaz oldum yardimlariniza muhtacim indirmedik dosya kalmadi su doasya bu dosya demekden anam agladi desem yeridir .

yokmu bir hayir sever kisi homebrew kuruldukdan sonraki gereken dosyalari hazirlamis yardim sever burda paylasacak
bana ve benim gibi insalara ilac olur diye dusunuyorum simdiden her kese tesekkurler.

Re: soru soft mode 4.3e?
17 May 2012 17:57
Slm dostum homebrew chanel'ı kurduysan. Geriye pek bişey kalmamış aslında. Bende Homebrew chanelldan sonrasını yapamamıştım sonra shadowman_20 isimli arkadaşın rehberinden deniyeyim demiştim olmuştu.

Ben 1. ve 2.adımları gokalpfirat isimli arkadaşın bu linkteki rehberinden yaptım: [www.wiidewii.com]
3. - 4. ve 5. adımları shadowman_20 'nin hazırladığı rehberden yapmanı tavsiye ederim. Bu linkte: [www.wiidewii.com]
Re: soru soft mode 4.3e?
18 May 2012 08:57
slm ,

sayin ( adakusu ) yazin icin cok tesekkurler
onlari bir kac defe denedim ama basarili olamadim en sonun da karar degistirip sevmedigim onlardan bilgi almaktan nefret ettigim gevurlardan faydalandim yabanci bir sitede soruma cevab veren bir gevur msn aracigiyla yardim etti .
ve en sonun da benim ki de softmode ve harddisk uzerinden oyun oynaniyor.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 38
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!