Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

d2X cIOS .wad Kurulumu

Gönderen profx 
d2X cIOS .wad Kurulumu
15 May 2012 14:40
Şimdi işleme başlayalım.

Gerekli malzemeler:

Bir SD kart

Any Title Deleter (ATD)

Multi Mod Manager (MMM).

Wad Dosyaları

Adım 1

Not: ModMii kısmı silindiği için cIOS dosyalarını Adım 1 Alternatif linkinden indirin. Arşivdeki "WAD" klasörünü SD kartınızın köküne atın.

Adım 2

(Adım 2 Dosyaları İndir.) Bu adresten gerekli uygulamaları indirin ve SD kartınızın köküne atın.

Adım 3

Geldik son aşamaya.

SD kartı Wii'ye takın ve Wii'yi çalıştırın. Homebrew Channel üzerinden ATD (Açılımı Üstte.) programını açın. System Titles üzerinden IOS 249 ve IOS 250'yi silin. HOME tuşuna basarak Homebrew Channel'a dönün. Homebrew Channel üzerinden MMM (Açılımı Üstte.) programını açın. Wad Manager'dan "cIOS249[56]-d2x-v8-final.wad ve cIOS250[57]-d2x-v8-final.wad" dosyalarına gelip "+" tuşuna basın. Toplu kurulum için iki kere "A" tuşuna basın ve bekleyin. Kurulum tamamlandıktan sonra üç kere "B"ye, daha sonra "HOME" tuşuna bastıktan sonra Homebrew Channel'a dönün. Artık d2X cIOS 249 (base 56) ve cIOS 250 (base 57)'ye sahipsiniz.

Adım 3 Video:

Not: Kayıt aygıtım çok kötü olduğundan "siyah - beyaz" oldu. Çok özür dilerim.

Adım 3 Video 2:

Not: Sorun Wii üzerindeki görüntü ayarında imiş. Görüntüyü (50 Hz) 576i yapınca düzeldi. Videonun sonunda kanallarımı göstererek reklam yaptım. EasyCap aygıtı sesi ve görüntüyü güzel vermiyor. Çok özür dilerim.

Bu cIOS kurulumu sayesinde FAT32 SD yada USB bellekten ".wbfs" türlü dosyaları Configurable USB Loader ile oynayabilirsiniz.

7 kez düzenlendi. En son 24/05/2012 19:16 tarihinde profx tarafından düzenlenmiştir.

Re: d2X cIOS .wad Kurulumu
17 May 2012 11:19
bakan yok mu?
21 May 2012 19:28
ben baktimsmiling smiley eline saglik , yanliz modmii ile ugrastirana kadar wad dosyalarini paylassaydin daha iyi olmazmiydi , modmii kismi bir cok kisiye zor gelir gibi, ayrica illa any title ile ios 249 ve 250 silinmelimi, silinmese ne olur?

22 May 2012 20:30
dedezade
ben baktimsmiling smiley eline saglik , yanliz modmii ile ugrastirana kadar wad dosyalarini paylassaydin daha iyi olmazmiydi , modmii kismi bir cok kisiye zor gelir gibi, ayrica illa any title ile ios 249 ve 250 silinmelimi, silinmese ne olur?

S: "ben baktimsmiling smiley eline saglik , yanliz modmii ile ugrastirana kadar wad dosyalarini paylassaydin daha iyi olmazmiydi"
C: paylaşırım tabii ki.

S: "modmii kismi bir cok kisiye zor gelir gibi, ayrica illa any title ile ios 249 ve 250 silinmelimi, silinmese ne olur?"
C: Evet. Maalesef ModMii kısmını bazı kişiler anca yapıyor. Ve evet Any Title Deleter ile IOS249 ve IOS250 silinmek zorunda. Eğer bunlar silinmeden kurulum yapılırsa cIOS kurulumu başarısız oluyor. (kendi deneyimim.)
22 May 2012 20:45
Wad dosyaları eklendi.
23 May 2012 19:11
tekrar eline saglik , wad dosyalarini da eklediysen gel sen su rehberden modmii kismini tamamen kaldir, ha modmii kullanimi ile ilgili ozellikle de modmii ile neek2go yani sneek kurulumu ile ilgili bir rehber yapsan sole resimli mesimli bi hayir duami alirsin smiling smiley

24 May 2012 19:18
dedezade
tekrar eline saglik , wad dosyalarini da eklediysen gel sen su rehberden modmii kismini tamamen kaldir, ha modmii kullanimi ile ilgili ozellikle de modmii ile neek2go yani sneek kurulumu ile ilgili bir rehber yapsan sole resimli mesimli bi hayir duami alirsin smiling smiley

ModMii Sneek kurulumu için araştırmalarımı yaz tatilinde başlatıyorum. İnşallah becerebilirim.
11 June 2012 16:45
Wii 2 geliyor az kaldı yav. Acele etsen. Bende bu yaz şöyle 46" 3D TV alıp odama kapanmayı düşünüyorum arada Wii U alınca deneyimlerimi de paylaşırım grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 42
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!