Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Bir sey anladiysam arap olayim

Gönderen peyami 
Bir sey anladiysam arap olayim
14 January 2012 01:41
merhaba arkadaslar. wii yi aldim. rehberdeki gibi yukledik ettik. simdi oyun indirdim. ama onu nasil oynayacagimi bir turlu cozemedim. tevir cesit yontem var. ama hepsinin altinda da ios cios vs vs uymaz etmez yazilmis durulmus. cidden migrenim tuttu. softmod rehberine gore kirdim aleti. kanal cikiyor. loader menuleri de var. ama nasil oyun oynayacagimi bir turlu anlamadim.

bir diger sorunum ise bu softmode islemini yaptiktan sonra orjinal oyun oynanmiyor mu?

Re: Bir sey anladiysam arap olayim
14 January 2012 02:02
5 saatin sonunda pes ediyorum! acikcasi sitelerde yazilanlara bakarak softmod yapan arkadaslari da tebrik ederim....
14 January 2012 14:16
homebrew kanal yukluyorsun
ios236 yukluyorsun
custom ios(cios) yukluyorsun
sd karta sd:/apps/usbloader/boot.dol dizinine loader dosyasini atiyorsun
oyunlari hdd ye pc de wii backup manager adli program ile atiyorsun, hdd formatini ntfs, fat32 veya wbfs olarak bicimlendirmek sana kalmis.
hbc(homebrew kanal dan girip usbloader e calistiriyorsun.
ios236 yukleme adimindan sonra bu [www.wiidewii.com] rehberde anlatilanlari yaparsin.
oynuyorsun, oynuyorsun, oynuy, oy,.....

1 kez düzenlendi. En son 14/01/2012 14:17 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
27 January 2012 11:03
Ben de bu sitedeki rehberlerden yaralanarak yapmıştım sofmodumu ilk bakışta çok karışık geliyor ama o kadar da karşık değil bence toplamda 1 saat falan sürdü diye hatılıyorum.

Friend Code: 1791-8918-0995-1641

Mario Kart Friend Code: 1721-8501-6429
02 February 2012 03:05
Çok karışık bir işlem değil. Adım adım yapacaksınız. Problem çıkmıyor smiling smiley Çıkarsa üstatlar burada zaten.
26 April 2012 14:28
dedezade
homebrew kanal yukluyorsun
ios236 yukluyorsun
custom ios(cios) yukluyorsun
sd karta sd:/apps/usbloader/boot.dol dizinine loader dosyasini atiyorsun
oyunlari hdd ye pc de wii backup manager adli program ile atiyorsun, hdd formatini ntfs, fat32 veya wbfs olarak bicimlendirmek sana kalmis.
hbc(homebrew kanal dan girip usbloader e calistiriyorsun.
ios236 yukleme adimindan sonra bu [www.wiidewii.com] rehberde anlatilanlari yaparsin.
oynuyorsun, oynuyorsun, oynuy, oy,.....

Bu işlemi yaptıktan sonra insana kolay geliyor olabilir ama hiç yapmamışlara zor geliyor bu işlemler. Sitede bir-iki rehber buldum ama linkleri çalışmıyor. Araştırmaya devam ediyorum, A dan Z ye bir rehber bulabilecekmiyim bakınıyorum...

Sayende işlem sırasını öğrenmiş olduk, sıra geldi bu işlemleri nasıl yapacağımızı öğrenmek smiling smiley
26 April 2012 17:14
tabiki bu isleri arastirmadan ,iyice anlamadan yapmamak daha iyi, islem wii ye hbc yani homebrew kanal kurmak ile basliyor, diger kisimlar sd kart da apps adinda klasor olusturup , gerekli programlari bu apps klasoru icine atip , hbc ye girip bu programlari calistirmak ile devam ediyor.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 58
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!