Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii calismiyor

Gönderen yigit00666 
Wii calismiyor
29 December 2011 23:56
Kardesim wii de oynarken ne yaptiysa calismiyor simdi aciyorum sadece siyah ekran var reset dugmesine basili tuttugumda menu cikiyor ama kumandalar acilmiyor ne yapmam lazim. Yada reset ceksem duzelirmi kumandalar calismiyor baska turlu resetle me yolu yokmu simdiden tskler

Re: Wii calismiyor
30 December 2011 13:44
Eğer wii normal şekilde açılıyor ve kumandaları görmüyorsa wii nin ön tarafındaki sd kartı taktığı yerde sync diye kırmızı bir tuş var, aynı tuştan kumandada pil kapağının altındada var önce kumandadan daha sonrada wii den sync tuşlarına basılı tut ve kumandanı yeniden tanıt, eğer başaramadıysan önce konsolda sync tuşuna 10 sn falan basılı tut böylece kumanda ayarlarını sıfırlamış olursun, daha sonra yeniden aç wii yi dediğim yukarda dediğim gibi tanıt kumandanı wii yee
30 December 2011 17:44
Hayir ole degil wii aciyorum sadece siyah ekran cikiyor elranda baska bisey yok ama resete basili tuttugumda sistem ayarlari cikiyor ama buseferde kumandalar calismiyor ama dedini deniyecem genede sagol
30 December 2011 18:08
resete bastigin da priiloader menusu mu cikiyor.priiloader da kumanda calismiyorsa gamecube kolu bul bir yerden, ve priiloader ayarlarinda menunun kullandigi ios ayari ile oynanmis olabilir.versiyonun ne ise o ios a getirirsen menu gelir geri.

04 January 2012 14:43
arkadaş wiinde chip mi softmode mu var ?

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
wii de siyah ekran
08 August 2012 10:39
akradaslar bana acil yardim lazim!!!benim wii de acilirken siyah ekran sorunu var...1-2 wad yükledikten sonra oldu...resete basili tutarak priiloader da acilmiyor...o wadlari silmenin bir yolunu bumaliyim veya direk yeni sürüm bir sistem yüklemeliyim gibi gelioy bana yalniz nasil yapilir bilmiorum confused smiley ne yapmaliyim?acil yardim!!!!
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 63
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!