Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

New Super Mario ve Resident Evil Problemi

Gönderen neo23 
New Super Mario ve Resident Evil Problemi
25 November 2009 12:09
Arkadaslar new super mario oyununu indirdim ve fix patchini de yaptim ama oyun acilmiyor system files corrupted yazisi .cikiyor acil yardim

edit : başlığı değiştirdim - WiiCrazy

1 kez düzenlendi. En son 25/11/2009 13:12 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: New Super Mario ve Resident Evil Problemi
25 November 2009 12:44
Oyunu usb loader'lar ile oynayabilirsin. Çipinle doğrudan oynayabilmek için bir sürü şey yapman lazım. (Menü ios'unu ve IOS 53'ü trucha bug'lı yapma gibi) Ki o halde de ancak softmod programları ile (neogamma) oynayabilirsin.

Çip ne? Drivekey NSMB için fix'i duyurdu, yakında yayınlanacakmış.

ps: ha bu arada tamamı büyük harflerle cümle kurmak bağırmak anlamına gelir ve forum kurallarına aykırı ve genel forum etiğine aykırı, bunu da bilmeni isterim.

2 kez düzenlendi. En son 25/11/2009 13:13 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
25 November 2009 13:15
foo... uzun başlıktan dolayı anasayfa mantarlamış
25 November 2009 13:41
Yazinin buyuk olmasi forum ayarlariyla ilgili galiba chipi tam bilmiyorum usb loader ve oyunu acmak icin neler gerekliyse yardimlarini bekliyorum
25 November 2009 14:39
Valla burada herkese ayrı ayrı yardım edemiyoruz, takdir edersin ki hepimizin işi gücü var... yazılan bir sürü şey var zaten, onları okuyarak, takıldığın yerde de sorarak softmod yapabilirsin.
26 November 2009 16:17
Arkadaşlar homebrew channel ,hackmii installer vb programları kurdum..Başka ne yapmam gerek TBR vb programları kurmak için internet mi gerekiyor..Kısacası homebrew kanalı içinden program kurup,oyun çalıştırmak için internet mi gerekiyor..Hazır dosyalar yok mu..Bu siteye güvendik ama pek fazla yardım eden olmadı..Güzelim oyunları oynayamadık..sad smiley(
26 November 2009 20:33
neo23
Arkadaşlar homebrew channel ,hackmii installer vb programları kurdum..Başka ne yapmam gerek TBR vb programları kurmak için internet mi gerekiyor..Kısacası homebrew kanalı içinden program kurup,oyun çalıştırmak için internet mi gerekiyor..Hazır dosyalar yok mu..Bu siteye güvendik ama pek fazla yardım eden olmadı..Güzelim oyunları oynayamadık..sad smiley(

Arkadaşım üsluba dikkat edelim biraz. Buradaki hiç kimse şahsa özel ders vermek zorunda değil. Herkes için anlaşılması kolay rehberler yazıldı çizildi defalarca tekrarlandı, uykumuzdan, işimizden feragat edip birşeyler yapmaya çalıştık ama yukarıdaki mesajın biraz fazla oldu. Yapılan "Emeğe" biraz saygı lütfen.

Rehberlerde herşey açıkça yazıyor. HBC kurulu ise, hackmii kuruldu ise geriye yapman gereken şey CIOS yüklemek ve USB Loaderlara yoğunlaşmak. Bu kadar. Rehberler böümünde sıra verilmiş.
26 November 2009 20:57
Kalsın oynamam olur ,biter..Kimseye küfür etmemişim, hakaret etmemişim ,kimseden uslüp öğrenecek halim de yok...Ne olduysa bu new super mario ile oldu..Chipli wii ile her oyunu açabliyordum..Yardım istemiyorum...
Ati
27 November 2009 17:51
Hazır dosya diye bir şey yok ki.Bazı şeyleri kendin yapman gerek.Forumu iyice okursan bunları tek başına yapmış kişiler var.Hem üslup dediği de senin "Bu siteye güvendik ama pek fazla yardım eden olmadı" cümlen.Birazcık konuyu okursan zaten kendim Wiicrazy'ye sormuştum nasıl internetsiz yüklenir diye.
@Wiicrazy
Sende şu offline yüklemeyi rehberlere atsan soruyorlar hep.(Wadlarıda nasıl bulacaklarınıda yazarsın.)
28 November 2009 11:14
Valla çöp kutusu bölümüne bakarsanız benim burada kuralları uygulama konusunda ne kadar esnek olduğumu görürsünüz. Armut piş ağzıma düş dosyalar, kullanıcının hiç bir şey bilmeden uygulayacağı yöntemler, bilmediği bir şeyi süper anlatan insanların olduğu bir yer arıyorsanız size güle güle demek istiyorum.

Rehberler, yöntemler geçici, bilgi kalıcıdır. O yüzden rehberlerden ziyade içlerindeki bilgilerden faydalanmaya çalışın.

Burasının Gbatemp gibi her gün birilerinin gelip wii'mi brick ettim, yardım istiyorum mesajları gönderdiği bir yer olmasını açıkçası ben istemiyorum.

Çipiniz ve rahatlığıyla mutlu iseniz ve hala o mutluluğu yaşamak istiyorsanız gider ücreti karşılığında bu yeni oyunlara da destek veren çiplerden taktırırsınız. Biz burada ücreti karşılığı bir şey yapmıyoruz, tamamen kendi özel zamanımızdan ayırarak yazıp çiziyoruz.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!