Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Teşekkür

Gönderen korkutsa 
Teşekkür
14 November 2009 18:36
Öncelikle böyle bir türkçe geniş içerikli Wii forumu için teşekkür ederiz Wiicrazy. Wii'e softmod atmadan önce yerli ve yabancı sitelerde günde 8-10 saat civarlarında olmak üzere 4 gün boyunca gezdim. Her yerde farklı şeyler (aslında olay aynı fakat anlatışı gidiş yolları kullandıkları programlar farklı) olunca iyice kafam karışmıştı ki senin rehberlerinle karşılaştım ve bir bir kafamda dolaşan kavramlar yerlerine oturmaya başladı. İyi ki böyle bir forum kurmuşsun. Ve şu anda sağlıklı bir softmod attım 4.2 üzerinde makineme. Harika oynuyoruz oğlumla.

Re: Teşekkür
14 November 2009 22:54
Eyvallah! Sağolasın diyorum. Yalnız konuyu yanlış yere açmışsın smiling smiley

Neyse promosyon dönemimiz deyip geçiyorum smiling smiley

Yine de yazdıkların şu anlamda önemli, forumda hiç soru sormadan sadece yazılanları okuyarak wii'ni hack etmişsin. Bu açıdan kutluyorum seni. Umarım öğrendiklerini diğerlerine aktaracak paylaşımlarda bulunursun forumda.

Şahsen benim 4.2'de softmod deneyimim olmadı, tamamen geçmiş deneyimlerim ve yazılanlardan derleyerek paylaştım bilgileri.

Okumanın önemini anlama açısından güzel bir örnek.
17 November 2009 23:35
Merhaba herkese.Bir haftalık Wii sahibiyim. Yarışmadan kazandım. Hayran kaldım makinaya.
Hemen torrentten indirmeye başladım oyunları. Araştırma işine yeni vakit ayırabildim. En sonunda doğru adrese geldim. Rehbere göz gezdirdim.Yarın bütün izin günümü Wii yi hacklemeye ayıracağım.
Teşekkürler bilgiler için.
18 November 2009 08:02
@Geikmen

Hayırlı olsun sendeki şansı kıskanmaya başladım eye popping smiley

Bu arada kolay gelsin, pişman olmayacağın bir forumdasın.
27 December 2009 19:52
Merhaba arkadaşlar,
Ben de yaklaşık 1 hafta önce İzmir'de açılan BestBuy'ın promosyonu ile Wii aldım. Pek çok siteyi gezdim bu softmod konusuyla ilgili, fakat Türkçe kaynak olarak siteniz kesinlikle en tatmin edicisi. Bu işi severek yaptığınız belli. Kurulum rehberleriniz sayesinde 4.2 sürümlü Wii'mi sorunsuz bir şekilde Softmod'la kullanıyorum ve New Super Mario'yu USB Loader'dan ilk açtığım andaki suratımdaki tebessümü görebilmeliydiniz. İnsanlar bu konularda muvaffak olduğunda keşke o ilk andaki mutluluk ifadelerini görebilseniz smiling smiley
Sitenizde özellikle emeği geçen birkaç kişi var ki, bu çabalarını ben bir günde farkettim, çokça uğraşıyorlar. Bazı başlıklarda ufaktan veryansınları olmuş, "Acaba biz burada kendimizi boşuna mı paralıyoruz, hiç kimsenin ilgilendiği, birşey kattığı yok diye." Ben kesinlikle bu düşüncelere kapılmamanız gerektiğini düşünüyorum. Eminim ki benim gibi pek çok kullanıcı, hatta hatırı sayılır bir kullanıcı sayısı, benim gibi çaktırmadan sizi takip ediyor. Hatta sırf bu durumun farkında olmanız için yazıyorum bu mesajı.
Tabii ki bu emeklerin karşılığı bundan daha fazla kullanıcı olmalı. Hatta kullanıcı sayısı arttıkça, bu siteye bişeyler katanlar arttıkça, yapılacak işlerin kalitesi de büyüyecektir. Hatta keşke insanlarımızda Paypal kültürü olsa da bu çabalarınız ufak bir ücretle mükafatlandırılsa. Ne de olsa akmasa da damlar smiling smiley
Bu sitenin emekçilerine başarılar diliyorum. Her zaman sitenizi takipte olacağım ve bildiğim birşeyler varsa elbette paylaşacağım. Ama ben daha emeklerken sizin seviyenize erişmem biraz zaman alabilir smiling smiley

http://www.deliprofesor.com | http://twitter.com/deliprofesor
27 December 2009 21:14
@deliprofesor,

Düşünceleriniz için teşekkürler.

Her ne kadar veryansınlarımız olsa da bu katılım olmadığı içindir. Yoksa kimse kimseye özellikle şunu yap bunu yap demek zorunda değil, katılmak isteyen katılır. Ne kadar çok katılımcımız olursa bu işleri daha çok kişiye öğretebilir ve Wii camiasına daha fazla yayılabiliriz.

Amaç aslında basit. Bilgi paylaşıldıkça değeri artar. Paylaştıkça da anlam kazanmaya başlar.

Şüphesiz kimse bu işlere en başında bilerek girmedi. Herkes bir yerlerden öğrenmiş olduğu bilgileri belli ortamlarda paylaştılar, bizlerde burada karışık bilgileri derledik, tecrübelerimizi aktardık, olmadı Wii'mizi test plaformu yaptık MSN'lerde sabahladık ve işte sonuçta gördüğünüz bu site oluştu. Gerçi birileri ön ayak olmasaydı şüphesiz başka yerlerde kaybolup gidecektik ama olsun. Sonuçta Wii'ye gönül vermiş kişiler her zaman birbirlerini bulurlar.

En son böyle konuşma olduğunda 100 küsur kişilik bir üye kitlesine sahiptik ama şuan kayıtlı 232 üyemiz var ve bu gayet ii bir rakam. Günler geçtikçe daha da artacağı kanısındayım.

Biraz ukalalık gibi olacak ama olsun, diğer türkçe kaynaklara göre en sağlamı bu site ve buraya katkı sağlayan üyelerimizdir.
27 December 2009 21:35
@deliprofesor

Değerli yorumların için teşekkürler, tuzruhu'nun dediklerine +1 diyorum. Şu aralar yoğunluktan doğru dürüst bakamıyorum bile siteye bu vesile ile herkese bir özür benden...
27 December 2009 21:47
@Wiicrazy,

Aynen ne hikmetse işlerde bir artış oldu, kafamı kaldırıpta sitede cevap yazamıyorum. PM atan bazı arkadaşlardan bu konuda özür dilemem gerekiyor. İşler yüzünden ancak akşamları cevap yazabilecek durumda oluyorum.

Artık rehberlerde bir temizlik yapma zamanı gelmiş galiba. bunun için en uygun gün benim için 1 Ocak. O gün 4.2 versiyonlar için de basit bir rehber yazmak gerekiyor. bazı arkadaşlar zorlanıyorlar açıkçası.
28 December 2009 11:02
Sayenizde n.s.m.b yi rahat rahat oynayabiliyorum.the finger smiley Wii hakkında bilmediğimz ne çok şey varmış, sitenin adından da anlaşılacağı gibi wii ye resmen takla attırmışsınız. Daha öğreneceğimiz çok şey var. smiling smiley emeği geçen herkese teşekkürler.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 25
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!