Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Site kuralları ( Psp bölümünü ilgilendiren) hakkında bir soru

Gönderen Tiero 
Site kuralları ( Psp bölümünü ilgilendiren) hakkında bir soru
29 January 2010 02:11
Merhabalar öncelikle,

Eskiden streetgamer forumunu pek aktif olmasam da takip ediyordum, acaba ne oldu o sitede diye bir bakınmam sonucu kendimi bu sitede buldum, biraz veliahtı olarak gördüm bu siteyi streetgamer'ın, ancak streetgamer başta psp üzerine odaklanmıştı burası daha çok wii üstüne odaklanmış.
Her neyse konuya geleyim: Hoşgeldiniz adlı topic'i okudum da, bir legal/illegal ayrımı olduğu yazılmış. Okuduğum okulun ağında baya geniş bir dizi-film arşivi var, bunları psp için paylaşmak istedim ancak emin olamadım bu sitede yasak mı yoksa değil mi. Oyun kısmına hiç girmiyorum çünkü elimde pek oyun yok, ama eğer isteyen olursa fln bulmaya çalışabilirim.

Re: Site kuralları ( Psp bölümünü ilgilendiren) hakkında bir soru
29 January 2010 08:24
Oyun kısmı aslında oyunların çıktığı bilgisini vermek için. Yani tam bir paylaşım yeri değil, sadece bilgilendirmek amaçlı. Burada illegal olan içerikleri paylaşmak yasak. Burası genel anlamda bir Wii platformu. Streetgamer'da PSP ağırlıklıydı, Wii'de PSP'nin yanında çerez mahiyetindeydi. Burası ise tam tersi smiling smiley... PSP konusunun ne kadar yavaş dolduğunu görmüşsündür. Forumda birkaç kişi PSP'ye ilgi duyuyor.

Dizi-Film paylaşmak isterseniz özelden PM ile veya MSN'de konuşmak daha mantıklı.
Re: Site kuralları ( Psp bölümünü ilgilendiren) hakkında bir soru
17 February 2010 08:54
wiidewiii smiling smiley)))
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!