Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Monster Hunter Tri (Avrupa)

Gönderen WiiGamer 
Re: Monster Hunter Tri (Avrupa)
12 June 2010 20:57
Yükleme düzgün gözüküyor... v4 değil mi bu?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

12 June 2010 20:57
tuzruhu
Bu arada yükleme işlemini eksik yapmışsın. Videoları tam izle. IOS 222'yi kuruyorsun ve hemen 223'e atlıyorsun.

Mesajımda ne demişim:

V4 videosunda ise direkt "IOS 38 merged with 60" ile başlıyor sonra "IOS 37 merged with IOS38" ile devam ediyor. 
En sonda IOS 38 (recommended) yazanı yüklüyor. 
WiiCrazy'nin dediği gibi yapmıştım ama neyse bir de böyle deniyelim.V5 ile denedim yine olmadı son şans bu,tekrardan yükleyip eksik dedğin yeride yapalım grinning smiley

wiicrazy evet V4 ..

2 kez düzenlendi. En son 12/06/2010 20:59 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.
12 June 2010 20:58
@tuzruhu : kaç tane kurduğu ya da kurulum sırası önemli değil, sadece 223'ü kursa bile oyunu çalıştırabiliyor olmalıydı.

bu arada bildiğim kadarıyla v5 cfg usb loader ile uyumsuz

bence problem elindeki oyunda

ps: dur bakalım bu oyunun kötü bir dump'ı dolaşmış mı hiç ortalıkta

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)

2 kez düzenlendi. En son 12/06/2010 21:00 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
12 June 2010 21:00
V5 bende sorunsuz çalışıyor.
12 June 2010 21:01
Oyundan olduğunu sanmıyorum.Zamunda'dan indirdim + İlovetorrentten indirdim.Yani iki oyunu da denedim olmadı.Biri Pal biri USA di oyunların
Bir de japon versiyonu var onla da deniyeyim mi ?
12 June 2010 21:06
Bir şey sorayım sorun SD kartta olabilir mi ? Yanlış atmış olabilir miyim Cıos Loader' ? Hani olur ya ufak yanlışlıklar böyle sorunlara yol açıyor bazen
12 June 2010 21:06
Bir de CiosXRev19 ile dene bakalım... base ios olarak 37 seçeceksin... sonra da loader'ı değiştirmeyi dene... ne bileyim wiiflow ile mesela...

12 June 2010 21:08
SD karttan da olma ihtimali olabilir ama çok küçük olasılık... farklı bir loader deneyip sd kart problemi ihtimalini de ortadan kaldırabilirsin...

ps: yani sd kartta problem olsa olsa cfg usb loader'ın dol dosyasının kısmen bozulmuş olması şeklinde olabilir ancak...

12 June 2010 21:23
OHHHHH BEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!

Rev 19'dan sonra sorun halloldu.Çok sağolun ya.2 gündü çile çekiyorum tabi sizede çektirdim biraz grinning smiley

Sonunda açıldı çok mutluyum grinning smiley
12 June 2010 21:30
Bu oyun bu kadar problemli değil yahu smiling smiley Ben de derin bir ohhh beee demek istiyorum smiling smiley

Umarım Prince of Persia'yı oynamışındır smiling smiley

12 June 2010 21:31
WiiCrazy
Bu oyun bu kadar problemli değil yahu smiling smiley Ben de derin bir ohhh beee demek istiyorum smiling smiley

Oynadım ama onda da problem var grinning smiley
Tam o dev bir yerden tırmanıyor.Ben aşağı iniyorum.2 tane canavar geliyor sonra oyun donuyor. grinning smiley
12 June 2010 21:36
NinintendoWii
WiiCrazy

Tam o dev bir yerden tırmanıyor.Ben aşağı iniyorum.2 tane canavar geliyor sonra oyun donuyor. grinning smiley

Canavardır, kilitler, olur öyle şeyler :p

12 June 2010 21:45
WiiCrazy
NinintendoWii
WiiCrazy

Canavardır, kilitler, olur öyle şeyler :p
tongue sticking out smiley yok mudur bunun çözümü grinning smiley
12 June 2010 21:59
NinintendoWii

Yok smiling smiley En azından bu başlıkta yok smiling smiley Canavarların tek tek gelmesini sağlayamıyor musun? Bence ikişer geldikleri için oluyor :p

1 kez düzenlendi. En son 12/06/2010 22:00 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
12 June 2010 22:07
WiiCrazy
NinintendoWii

Yok smiling smiley En azından bu başlıkta yok smiling smiley Canavarların tek tek gelmesini sağlayamıyor musun? Bence ikişer geldikleri için oluyor :p
Yok ama aklıma bir çözüm geldi.Canavarlara bulaşmadan kaçarsam çözülür tongue sticking out smiley
04 August 2010 23:46
Oyunu ios 222 ile çalıştırmıştım fakat ilerki bölümlerde loading ekranında takılıyor.Sizlerde oldumu aynı problem..Devamlı bu şekildemi olacak acaba bu oyun sadece menuyü geçmek yeterli olmuyor sanırımsmiling smiley
05 August 2010 09:14
caner
Oyunu ios 222 ile çalıştırmıştım fakat ilerki bölümlerde loading ekranında takılıyor.Sizlerde oldumu aynı problem..Devamlı bu şekildemi olacak acaba bu oyun sadece menuyü geçmek yeterli olmuyor sanırımsmiling smiley

Harddiskinle ilgili bir problem de olabilir, uyku moduna falan geçiyorsa.

02 September 2010 20:26
Arkadaşlar merhaba , yeni wii aldım ve bu konuda haliylen cahilim . monster hunter tri yi oyn amak isterken begin dedikten sonra donma ve korna sesi gibi rahatsız edici bir ses ile karşılaşıyorum. okdugum kadarı ile bi arkadasta da aynı sorun varmıs ve cozmus . yanlız ben bu olayı anlamadım yanı bu kurulumları nereye neşekilde yapıyoruz 2 gündür arastırıyorum ve bişi çözemedim. bunun bir g.zekalıya anlatılma olayı mümkünmüdür smiling smiley resimli falan şöle ??
03 September 2010 08:46
Softmod yaptıysan ve üyelere özel bölümündeki softmod asistanını kurduysan büyük ihtimal CFG USB Loader kullanırken IOS 222'yi seçmediğin içindir. Eğer softmod yaptıysan ve Hermes CIOS kurulmadıysa onu kurman gerekiyor.

Hermes CIOS 222 ile çözülüyor sadece.
03 September 2010 18:48
neogamma var bende usd loader cfg ve homebrew die iki ayrı şey daha var ben bugune kadar hep neogamma yı kullandım cfg yi kullanmak için oyunu sd kart a mı atmalıyım , cfg yi açtığım zaman couldn't not open reboot wii diyor . çözemedim gitti
03 September 2010 19:05
cfg'nin forwarder kanalı var muhtemelen sende ama sd kartında cfg usb loader'ın kendisi yok... cfg usb loader'ı indirip sd kartına kurman gerekiyor.

03 September 2010 20:42
teşekkür ederim indirdim onuda kurdum ama yne aynı hatayı eriyor acaba bu loader farklı bi versiyon falan olabilirmi. nası silinio onu da cözemedim off walla sıkıntı oldu bu alet bende
03 September 2010 20:44
bi de bir şey daha sorucam cehaletime verin lütfen oyunları sd karta mı atmam gerek yoksa yine hdd den mi açılıo oyunlar bu usb loader ile
03 September 2010 21:10
sd kart a cfg usb loader 56 diye bir dosya var onu oldugu gibi atıp hbc yimi açmam gerekiyor eger öyleyse yapıyorum ve sürekli balonlar va bska bişey gözükmüyor balon prob çözme isimli konuyuda okudum ama ine çözüm üretemedim
03 September 2010 21:21
bisürü şey yazdım öncelikle özür diliyorum cfg usb loade rı acmayı basardım monster hunter tri yi seçip 1 ile options a girip ios u 222 olarakmı değiştirmem gerekiyor. böyle yaptıgım zaman booting wii game please wait IOS 222 mload diyor ve kalıyor
03 September 2010 22:27
hermes cios v4 ve v5 te yukledım ama onlarda ıos 222 secerek ınstall dedğim zaman takılıyor buraya kadar gelmem bile büyük basarı zaten benım smiling smiley buradakı rehberler sayesınde cağ atladım resmen teşekkürler tekrardan ama sonuc yıne aynı smiling smiley usb loader ımın versıyonunu nerden görebilirm acaba bide kurdugumu nasıl silerim
03 September 2010 22:33
makaveli7
bisürü şey yazdım öncelikle özür diliyorum cfg usb loade rı acmayı basardım monster hunter tri yi seçip 1 ile options a girip ios u 222 olarakmı değiştirmem gerekiyor. böyle yaptıgım zaman booting wii game please wait IOS 222 mload diyor ve kalıyor

orda takili kalirken bir iki satir yazi cikar v4 yada v5 yazar hangisi yaziyor.ayni sorun bende de vardi hemes v4 kurunca 223 ve 222 ye , rehberlerde nasil kurulacagi var ,duzeldi. zaten monster tri hunter diye bir konu var orda bu sorun detayli konusuldu orasi sorununa yardimci olur.hdd boyut avantajindan tercih ediliyor.sd den de oynanabilir sanirim oyunlar ama loaderlarin icinden ayarini yapmak lazim.cfg de vardi sanirim , gormustum diye hatirliyorum yanlis bilgi verimiyim yinede.

dedigim gibi bende de cfg vardi heres v5 ile calismadi duduk hatasi oldu.hermes v4 yukleyince 222 ve 223 e duzeldi.

[www.wiidewii.com] buraya bak yardimci olabilir.223 ten calistirmisim , oyle yazmisim oraya , kendimin yalancisiyim valla grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 03/09/2010 22:34 tarihinde tospaa tarafından düzenlenmiştir.
03 September 2010 22:38
çok tşkr ederim v4 te denedim ama o da takılı kalıo
03 September 2010 22:54
simdi yine girdim baktim oyuna calisiyor.

bendeki ayarlari sana yaziyim tekrar kontrol et olmadi daha tecrubeli arklar gunesli saatlerde yardimci olurlar grinning smiley merak etme

cfg usb yie girerken gri fonun uzerinde cfg usb loader yazisi var orda sag altta v59-222 altinda 222 mload gibi bir sey yazar , cfgnin versiyonu yani.

cfg ye girince oyunu a ya basip sectin 1 e bastin assa inip ios u 223 mload i sectin.2 ye basip kayit ettin.sonra a ya basip calistirdin.

ios 223mload

base:ios38 mload v4.

gene olmadiysa , yetki alanim disinia ciktin demektir , Allah sabir versin derim moody smiley

03 September 2010 23:07
uyy bendeki cfg de v56-249 yazıo smiling smiley galiba benim bu seyi deiştirmem lazım önce de nasıl smiling smiley)
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!