Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Red Steel 2 (Avrupa)

Gönderen WiiGamer 
Red Steel 2 (Avrupa)
14 March 2010 00:13

Red Steel 2
Oyun Kodu :1963
Bölge :PAL
Dil :İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca
Sunum Grubu :GEHENNA   info
Sunum Adı :Red_Steel_2_PAL_Wii-GEHENNA
Dosya İsmi :redsteel2-gehenna.part0xx.rar (90 x 50)
İng. Tart. :[gbatemp.net]

Bu post'un sahibi bir bot'tur, lütfen oyunları nereden ve nasıl indireceğinize dair PM göndermeyin.

Re: Red Steel 2 (Avrupa)
14 March 2010 00:46
Ooy oy, beklediğimiz oyun

Oyundan ilk videolardan biri için : Red Steel

Oyunun çılgın trailer'ı

HD izlemek için : [www.youtube.com]

Oyun içi videolardan biri

14 March 2010 12:13
oyuna dicek bi sozum yoq gayet güzel bi oyun ama 2. videodaki oynayan kisi beni gercekten cildirtti bi oyun o kadar kotu oynanmayi haketmiyor xD: grinning smileygrinning smiley bide bu oyun internetten 5vs5 gibi 1vs1 gibi savaslara raund lu yada deathmatch seklinde internetten oynama modu olsa cok daha mükemmel bisi olurdu smiling smiley
14 March 2010 15:47
Bugun sabah denedim biraz. Wii nin grafik yetersizligini cizgi film tarzı ile zekice asmislar. Bekledigim bir oyundu :nu ) umarim ilki kadar zevkli olur.

Bu arada siyah ekran sorunu oldu.Soyle astim, forumlarda okudugum kadar.

1- Once WM + olmadan play.dol ile actim.
2- WM+ tutoriali gectim
3- Sonra WM + ile main.dol dan actim oldu

bu arada error 02 kapaliidi.

Bilmiyorum mantıklı mıydı ama calisiyor sonuc itibariyle
14 March 2010 16:36
bende direk calisti hic ayar yapmadan..
1 numara diyebilirim oyun icin baya hosuma gitti
[www.wiisos.com]
15 March 2010 16:22
@duncanldaho valla aynen sana katiliyorum cizgi film tarzi ile cok süper olmus oyun bu oyun güzel dicek sozum yoq am ared steel 1 nasil peki? m+ destegi yoq diye biliyorum ama olmamasi baya kotu bir - mi yoqsa olmamasina ragmen baya iyi oynaniyo mu?
15 March 2010 16:56
Oyunu oynadım. İlk oyuna göre daha güzel olmuş ama fazla ilerlemedim. Bi ara devam edeceğim.
16 March 2010 15:53
biim internet %50 kampanya ile 8 mbit olmus aksam biraktim sabaha yaninda 2 oyun ile beraber inmisti grinning smiley simdi babamin almanyadan gelmesini bekliyorum gelince m+ ve 2. kumanda seti ile gelcek o zmni bekliyorum sabirsizlikla grinning smiley
18 March 2010 21:08
Alt-dol olayı şöyleymiş oyunun. Daha önce motion plus kullanım videosunu seyrettiren bir oyunu (wii sports resort) alt-dol üç kağıdı ile oynadıysanız bu oyun size bir daha videoyu izletmiyor dolayısıyla alt-dol üç kağıdını yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Eğer daha önce bu videoyu seyretmediyseniz alt-dol üç kağıdı yapmanız gerekiyor.

Özetle,

Wii sports resort'u hiç oynamamış olanlar için bu oyunu oynayabilmek için wii sports resort için ne yapılması gerekiyorsa aynılarını yapmak gerekiyor.
08 June 2010 09:43
merhaba 4.1e verionda ve bu forumdaki softmode yapılmış olan bir wii ye sHİBİM RED STEEL 2 oyununu cfg den açmaya çalıştığımda beni hmoe menüsüne atıyor yani açmıyor oyunu.. ne yapmalıyım ? ios taki bütün ayarları teker teker denedim çalıştırmıyor home a atıyor yine
08 June 2010 10:23
okinore
merhaba 4.1e verionda ve bu forumdaki softmode yapılmış olan bir wii ye sHİBİM RED STEEL 2 oyununu cfg den açmaya çalıştığımda beni hmoe menüsüne atıyor yani açmıyor oyunu.. ne yapmalıyım ? ios taki bütün ayarları teker teker denedim çalıştırmıyor home a atıyor yine

Üstte DuncanIdaho yazmış.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 65
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!