Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Points Generator?

Gönderen dslove 
Wii Points Generator?
11 December 2010 10:32
Öncelikle herkese merhaba.Wii ve ds kullanıyorum, wii sahibi olmadan önce de forumu takip ediyordum.1 hafta önce wii sahibi oldum ve wii gelince rehberler sayesinde çok kolay softmod yaptım.Soruma gelince ben wiiwareden indirilen oyunları sdden ya da usb den oynamak istiyorum bu konu hakkındaki rehberlerinizi okudum fakat başarılı olamadım,shopdan indirmek için wii point gerektiğini biliyorum, internette ufak bir araştırma yaptığımda wii points generator programları buldum.Sizce bu programlar wii points kazanmamı sağlar mı şuanda kablosuz internetim olmadığı için deneyemiyorum.Fikirleriniz nelerdir?

Re: Wii Points Generator?
11 December 2010 11:44
Wiiware oyunları neden yükleyemedin?

Aslında çok kolay, Uloader ile veya sneek kullanarak Wii'ye yüklemeden sınırsız sayıda wiiware oyun kullanabiliyorsun.
11 December 2010 12:21
Softmod Asistanın dediği herşeyi kurdum fakat program wadı algılayıp yükledikten sonra load game dediğimde kırmızı bir yazı ile hata veriyor.
11 December 2010 12:35
Elindeki wad'lar sağlam mı? Güvenilir kaynaklardan mı edindin buda önemli. Bozuk bir wad ise sorun çıakrtır wii'yi brick bile edebilirsin.

Bazı wad'lar sorunsuz olsa bile (sağlam güvenilir kaynaktan) bazen çalışmayabiliyor. Bende de çalışmayan ama güvenli wad'lar var.

[www.wiidewii.com] bu linkte uloader ile wiiware oyun çalıştırma rehberi var.
11 December 2010 12:40
Oyunu zaten rehbere göre kurdum,ayrıca world of goo wadını frozenromsdan indirdim.Bir de ciosv5 intallerı çalıştırıp kurmaya çalıştığımda internete bağlanmaya çalıştı fakat bağlanamadı bendan da olabilir mi?Bundan kaynaklanıyorsan nasıl offline ciosv5 kurabilirim?

1 kez düzenlendi. En son 11/12/2010 12:43 tarihinde dslove tarafından düzenlenmiştir.
11 December 2010 12:55
İnternet bağlantın yok ise Hermes V5 kuramayabilirsin. Program internetten dosya indiriyor ise.

Sneek denedin mi?
11 December 2010 13:26
Henüz sneeki kullanmadım.
11 December 2010 14:01
Sneeki kurmak için gereken nand dosyaları başka bilgisayarda.Bootmii ile softmodlu haldeyken tekrar yedek alsam sorun olur mu?
11 December 2010 14:06
alabilirsin problem degil

11 December 2010 15:41
Sneek de olmadı.Bende de wii açık kalıp ekran kapandı confused smiley Peki points generator olayına ne diyorsunuz?

1 kez düzenlendi. En son 11/12/2010 15:43 tarihinde dslove tarafından düzenlenmiştir.
11 December 2010 15:59
Hiç kullanmadım, ihtiyacım da olmadı o yüzden bilmiyorum.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!