Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Ev sinema sistemi için Center Hoparlör Tavsiyesi

Gönderen DuncanIdaho 
Ev sinema sistemi için Center Hoparlör Tavsiyesi
08 December 2010 15:42
Dostlar,

Ne zamandır kulağımı rahatsız eden ve eski philips hts den çıkan plastik hoparlörlerle eziyet ettiğim denon avr ye bir center hoparlör alayım diyorum.

Şu ana kadar wharfedale 9.cs denedim beğenmedim, kötüsü testler de okadar övülen jbl es25c denedim beğenmedim, geldim jbl ec25c den müzik dinledim beğendim ama sinemada nasıl bakmak lazım onu bilemiyorum

şimdi incelediklerim, dali lecture lcr, wharfedale 10.cs

Bu konuda tavsiye, yorum vb ihtiyacım var, birde bol çeşit olan bir hifi tükkanı varsa yönlendirmenizi..

teşekkürler

Re: Ev sinema sistemi için Center Hoparlör Tavsiyesi
09 December 2010 09:46
Himm , wii 5.1 desteklemiyor diye forumda kimse ilgilenmiyor mu ? Buradan sevgili wiircrazy'e sesleniyorum smiling smiley lütfen wii yi 5.1 yapan bir mod bulunsun.. smiling smiley
09 December 2010 12:03
Kim dedi desteklemiyor diye tongue sticking out smiley

Bu link işini fazlasıyla görür ---> [www.wiidewii.com]
09 December 2010 14:39
Bu hifi işlerinden hiç anlamam valla, gittim electroworld'den aldım bir tane receiver ve saz arkadaşlarını (LG)...

Onda da kazıklanmışım anasını satayım, aynısı bir hafta sonra Kipa'da 150 tl ucuza idi...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 18
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!