Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Demonoid üyelikler şu anda açık, ihtiyacı olan kaçırmasın

Gönderen DiABOLiCAL 
Demonoid üyelikler şu anda açık, ihtiyacı olan kaçırmasın
02 November 2010 12:50
www.demonoid.com

Re: Demonoid üyelikler şu anda açık, ihtiyacı olan kaçırmasın
02 November 2010 14:11
Allah razı olsun hocam,ilaç gibi geldi ilaççç smiling smiley
Edit: Hocam buradaki TheReid adlı arkadaş 1337x.org'da da var(fakat orada Reidy diye geçiyor) Torrent isimleri aynı TLS games diye geçiyor. Aynı kişiler mi acaba?

1 kez düzenlendi. En son 02/11/2010 14:16 tarihinde djbaha tarafından düzenlenmiştir.
02 November 2010 18:43
tesekkurlersmiling bouncing smiley
02 November 2010 19:43
Ee bana confirmation email'i gelmedi yahu.

not: junk/spam folder'ına baktım...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 02/11/2010 19:44 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
02 November 2010 19:59
Yav vereyim benim demonoid şifresini tepe tepe kullan. Kaç sene oldu pek dosya da indirmiyorum oradan.
02 November 2010 20:50
WiiCrazy hocam istersen ben sana alayım bir adet account grinning smiley ?

03 November 2010 01:04
Yarın yine denerim, valla bana da çok lazım değil aslında... Ordan burdan hallediyorum zaten smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
03 November 2010 06:35
Demonoid bir ara kapanmıştı, bir sürü spekülasyon olsa da neden olduğunu kimse bilmiyordu. Adam bıraktım falan yazmıştı sitenin açılışına. Sonradan server'ı başka bir yere taşıdı ve yeniden başladı ama kayıtlı bütün torrent'ler gitti ve geçen zaman zarfında üyeler başka yerlere kaydı. İşte ondan önce çok büyük bir tracker'dı. Gerçi şimdilerde yine kendini toparladı ama yine de eskisi gibi sayılmaz. Demonoid'in en güzel yanı, eğer çektiğiniz dosyalar external değilse (external olanlarda yanında yazıyor) fake ile karşılaşmazsınız. Temiz bir tracker'dır.

Gördüğüm kadarıyla üyelikler halen açık, normalde nadiren Perşembe mi Cuma mı ne günleri açık oluyordu, o da ayda yılda bir kere denk geliyordu. Dün Salı bugün Çarşamba ama üyelikler açık, bu fırsat kolay bulunmaz smiling smiley
03 November 2010 07:04
Ben söyleyeyim grinning smiley

FBI yüzünden kapatıldı. Server Amerika'dan Kanada'ya taşındı falan fistan. Sonra tekrar faliyetlerine devam etmeye başladı.

Muhahaha
03 November 2010 07:34
Başka bir email adresi girip aldım bu arada... benim normal email adresimi sevmedi.

03 November 2010 18:32
Demonoid iyiymiş, peer'lar seeder'lardan fazla... bu da ratio'da problem yaşamayacağımız anlamına geliyor. (inşallah smiling smiley )

Hem kendi torrent'ini de upload edebiliyormuşsun smiling smiley

tüh ratio yokmuş smiling smiley

1 kez düzenlendi. En son 03/11/2010 19:08 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
03 November 2010 21:09
Ratio var aslında.Demonoid trackeri kullanırsan ratio işliyor ama public tracker içeren bir torrent kullanırsan işlemiyor. Benim Ratiom 0.90 (Yaklaşık 3 yıldır kıpırdamadı smiling smiley )

Search kısmında arama yaparken tracked by seçeneği both'ta kalırsa hem demonoid hem external dosyalar listeleniyor.
03 November 2010 21:10
aga bu torrent upload etme olayini azcik anlatsan, nasil yapiyoruz?
03 November 2010 21:13
Dedezade server desteğin olmadığı sürece illet birşey.

Elindeki dosyayı tek parça veya rar ile 30-40 parçaya bölüyorsun torrent programında torrent yapma seçeneği var onunla torrent dosyası oluşturuyorsun (dosyalarını tanıtarak) sonra oluşturduğun torrent dosyasını demonoid gbi bu tür şeylere izin veren public trackerlara yüklüyorsun. Sonrada dosyan paylaşıma geçiyor. Tabii upload'ın iyi olmalı yoksa misal bir oyunun upload edilmesi günler sürer.
03 November 2010 21:22
Demonoid'de rehberi var aslında... fazla bir olay yok, bir klasör açıyorsun, içine paylaşacağın dosyaları atıyorsun. uTorrent'da File menüsünden Create New torrent diyorsun... Add directory deyip o açtığın içinde paylaşacağın dosyaların olduğu klasörü gösteriyorsun..

Önemli olan kısmı Tracker kısmı, üye olduğun ve sana torrent upload etme imkanı veren tracker'ın sana verdiği url'i giriyorsun bu kısma (sonu announce ile biter genelde)

Create And Save As deyince torrent dosyasını bir yere save etmeni istiyor, bir yandan da listeye ekleniyor. Torrent'ın üstüne sağ click yapıp force start diyorsun... Sonra da bu torrent dosyasını kullandığın private tracker'a upload ediyorsun... Kısa bir süre sonra tracker artık senin torrent'ını duyurmaya başlıyor... Listede torrent'inin üstüne sağ click yapıp Update Tracker'ı seçiyorsun... bundan sonra Trackers tabında working şeklinde görmen lazım..

Başlangıçta sen tek seeder olmuş oluyorsun, seeder'lar arttıktan sonra istersen torrent'i silebilirsin kendi bilgisayarından, millet seed etmeye devam ettikçe orada kalıyor torrent.

Ben demonoid'de FAQ kısmında ratio yok bizde, 1.00 ratio tercih edilir ama bizim için ne olduğu önemli değil yazmışlar...

Ratio'ya feci dikkat eden yerlerde orjinal bir şeyler paylaşıp ratio arttırmak mümkün torrent upload ederek... Tabii Hollanda gibi yerde işin legal boyutlarını düşünerek adım atmanı tavsiye ederim.

03 November 2010 21:40
VPN ve Seedbox ile başı ağrımadan istediği gibi kullanır aslında. Amaaaan kim uğraşır bunlarla. eye popping smiley
03 November 2010 21:45
Seedbox'ı olanlar parmak kaldırsın... tuzruhu kimseyi göremiyorum smiling smiley

03 November 2010 22:30
Şimdi sörf yaparken tesadüfen show'da bir dizi gördüm. Dizideki bir olayı görünce uzun zaman önce dinlediğim bir hikaye geldi aklıma. Hikaye diyorum herkes hikaye gözüyle bakıyordu gerçekmiş meğer.

Dizideki olaylarla dinlediğim hikaye birebir örtüşüyor.

Bayağı bir zaman önce (1990'larda terörün ayyuka çıktığr bir zamanda) askeri hastaneye bacağından yaralı bir asker getiriliyor. Röntgenler falan fistan derken hiçbir doktorun ne olduğunu anlamadığı bir cisim askerin bacağına girmiş. Ulen nedir bu derken birisi röntgenleri hiç alakası olmayan bir astsubaya gösteriyor. (Astsubayın branşı şimdi ne hatırlamıyorum çok uzun zaman geçti) Astsubay şaşkın bir biçimde bu bir RPG 7 fünyesi diyor. Hasktir lan oraya nasıl girer fünye derken gel zaman git zaman doktorların üstün çabası sonucu bacaktaki patlamaya hazır fünye çıkarılıyor adamın bacağı da kesilmekten kurtuluyor.

Niye anlattın derseniz, şuan izlemekte olduğum (Güneydoğudan Öyküler, Önce Vatan) adlı dizide de seneler öcne dinlemiş olduğum pek kimsenin bilmediği hikaye birebir anlatılıyor.

Oha felan oldum eye popping smiley
03 November 2010 22:59
isin legal illegal tarafini dusunmedim dogrusuconfused smiley,yanliz burda diger euro ulkelere kiyasla daha serbest ,su ana kadar bu konularda ceza uygulamasi duymadim ama almanyadan cok haber geliyor.neyse aga bi soru daha sorayim, mediabox a bagladigim hdd lerde bittorrent diye bir klasor olusuyor, bu zimbirtilarda torrent olayini nasil kullaniyoruz? bir bilgin varmi?
04 November 2010 07:10
valla benimkinde bir web arayüzü var, oraya bağlanıyorum. torrent dosyasını upload ediyorum, gerisini o hallediyor.

04 November 2010 14:51
teşekkürler bu haber güzel oldu winking smiley

yirmiuc.com
13 November 2010 17:29
Haziran 2008'den beri üye olduğum bir tracker'dı burası. Fena değildir ama her türden içerik için TorrentLeech'i tek geçerim. Oyunlar için ise Blackcats-Games en iyisidir bu alemde.
Ati
14 November 2010 15:28
Affliction
her türden içerik için TorrentLeech'i tek geçerim.
Zamunda daha iyi tongue sticking out smiley

1 kez düzenlendi. En son 14/11/2010 15:28 tarihinde Ati tarafından düzenlenmiştir.
14 November 2010 16:48
Orasıda fena değil ama nedense TorrentLeech'i daha çok seviyorum. smiling smiley
14 November 2010 19:16
torrent de 2mb\sn yi gordugum tek site torrentleech, yok boyle bir sitehot smiley

02 January 2011 22:59
wiicrazy ne yaptimsa olmadi
Problem with torrent: You did not include the Demonoid info file inside the torrent. diye bir hata veriyor nerde yanlis yapiyorum?

03 January 2011 06:39
söylendiği şekilde bir .nfo uzantılı dosya atman lazım torrent'ın içine.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!