Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

istanbulda, Nintendo Wii icin orjinal oyun bulabilecegim yerler nerelerdir ?

Gönderen stonegolem 
11 October 2010 12:48
Selamlar,

Online satis yeri degil, bizzat dukkan formatinda bir yer bulmak gidip gezmek oyunlara bakmak istiyotum?

Simdiye kadar Wii oyunu bulabildigim yerler
- DnR
- Teknosa
- Mavi Shop
- Kabalci Kitabevi

Re: istanbulda, Nintendo Wii icin orjinal oyun bulabilecegim yerler nerelerdir ?
11 October 2010 13:02
Media Markt,Electro World,buralara bakmadın mı?

Re: istanbulda, Nintendo Wii icin orjinal oyun bulabilecegim yerler nerelerdir ?
11 October 2010 13:48
Tesekkurler,
Bunlar magaza mi yoksa icinde magazalar olan alis veris merkezi mi ?
Bunlari bilmiyordum. simdi arastirip neredelermis bulayim. Gidip bir bakayim.
Arkadasim kozyatagindalar diyor ama o da tam bilmiyor. Bulmaya calisacagim.
11 October 2010 18:42
Media Markt beylikdüzünde,kolayca ulaşabilirsin yenibosnadan 448'e binersen önünde inersin. Media Markt sadece elektronik mağaza,alışveriş merkezinde değil.
Bakırköy capacity'de en alt katta Electro World var,oraya da bakmanda fayda var.

11 October 2010 21:46
Tesekkurler, ikisine de gidecegim.
Bu gun mavishop'daki indirimli oyunlardan iki tane daha aldim. Ama artik orada almak istedigim baska bir sey kalmadi.
Keske sagda solda uygun fiyatli baska oyunlar bulunabilse.
12 October 2010 06:13
@stonegolem : gittigidiyor'da da uygun fiyatla oyun bulabilirsin sanıyorum... yine ikinci el bölümünde wii+oyun satan arkadaşlar var, onların oyunlarına talip olabilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
12 October 2010 11:46
Mediamarkt, Ümraniye IKEA'nın orda, Göztepe Olivium'da Şişli Cevahir'de de var.
12 October 2010 13:07
Merhaba,

Geçen hafta sonu gördüm, Ataşehir Palladium AVM'de Wii oyunları satan 2 dükkan var, birisi Toy's Shop oyuncakçı ama Wii oyunları satıyor ve %25-%50 indirimli oyunlar gördüm (59 TL'den oyun satılıyor). Birde yine giriş katında bir dükkan var adını hatırlamıyorum ama sadece oyun satılıyor, PS3, 360, Wii vb.. her türlü oyun var ama fiyatlar uygun değil. Ayrıca AVM'de Darty'de var ama oyun var mı diye bakmadım..

Selamlar,
Simyaci
12 October 2010 14:10
Büyük marketler arasında fiyatlarını sürekli güncel tutan Mediamarkt ve D&R var... Misal Electroworld bu konuda hiç iyi değil... D&R'da çift mikrofonla bundle bir sing it star oyunu 40 tl ile kampanyada iken electroworld'de aynı oyunun mikrofonsuz hali 149 TL...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
16 October 2010 11:42
Cok harika bilgiler. Hepinize tesekkur ederim
16 October 2010 13:10
darty'e de bakabilirsin orada da olur
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 16
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!