Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Asistan için video ihtiyacı

Gönderen WiiCrazy 
Asistan için video ihtiyacı
20 September 2010 21:45
Başlıkta da yazdığım gibi, asistan içinde kullanmak üzere videolara ihtiyacım var. Videolar değişik exploit'ler ile Homebrew Channel'in kurulumunun yapılması şeklinde olacak. Mevcut asistandaki 4.2 öncesi bannerbomb ve 4.2 için olan bannerbomb videolarına benzer şekilde. Her bir exploit için bir menü versiyonunda, exploit sadece belli bölgeler için mevcutsa o bölgeler için ayrı ayrı videolar olabilir zira oyun için metinler şunlar bunlar da farklı olacağı için.

Programa şu an versiyon seçiminin yanında bölge seçimi de ekledim, versiyon ve bölge seçimi yapıldığında kullanılabilecek exploit'ler listeleniyor... İlk aşamada da hangi exploit ve menü versiyonu seçilmişse onun videosu ile Homebrew Channel kurulumu yapılacak.

Özellikle de çipe sahip (zira kullanıcı oyunun orjinalini ya da çipi yardımıyla yedeğini kullanıyor olacak) ve video çekme imkanı olan arkadaşlar yardım edebilirlerse süper olur...

- Bannerbomb v1 (4.1 ve altı için, hali hazırda var daha iyisini çekerim diyen buyursun)
- Bannerbomb v2 (4.2 için, hali hazırda var daha iyisini çekerim diyen buyursun)
- Indiana Pwnz (Herhangi bir menü versiyonu + PAL yahut NTSC-U için iki video ya da tek video olabilir - 4.3'te olursa şık olur)
- SmashStack (NTSC için herhangi bir menü versiyonunda tek video yeterli - 4.3'te olursa şık olur)
- SmashStack (NTSC-J için herhangi bir menü versiyonunda tek video yeterli - 4.3'te olursa şık olur)
- Yu-gi-pwned (PAL için herhangi bir menü versiyonunda tek video yeterli - 4.3'te olursa şık olur)
- Yu-gi-vah (NTSC-U ve NTSC-J için birer video - 4.3'te olursa şık olur)

Bakalım videoları çekemezsem, ya da paylaşan olmazsa muhtemelen yeni exploit'leri metin şeklinde video gösterilen yerde açıklama şeklinde yapacağım.

ps: Video paylaşan arkadaşlar videolarda anılacaktır.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: Asistan için video ihtiyacı
20 September 2010 22:41
Abi eğer V2 konusunda biraz bilgi verirsen bildiğin gibi arkadaşın cihaza bir iki güne kadar softmod yapacağım. EasyCap ile kaliteli bir şekilde video alırım Indiana Pwnz için.
21 September 2010 07:38
DjarumBlack
Abi eğer V2 konusunda biraz bilgi verirsen bildiğin gibi arkadaşın cihaza bir iki güne kadar softmod yapacağım. EasyCap ile kaliteli bir şekilde video alırım Indiana Pwnz için.

Hmm, ben en iyisi asistanı text açıklamalarla son haline getireyim... Uygulayanlar da videoları göndersinler anasını satayım smiling smiley
Bak bu mantıklı geldi bana. Bakayım akşam videosuz halini tamamlarsam yayınlarım.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
21 September 2010 08:21
Biliyorsun ben tek tek export edip resimleri değiştirerek görüntüleri toparlıyordum ama bu sıralar zaman problemim çok olduğundan kaldı öyle. Yoksa görüntüler baya bir net olacaktı :-/
21 September 2010 11:12
WiiCrazy
DjarumBlack

Hmm, ben en iyisi asistanı text açıklamalarla son haline getireyim... Uygulayanlar da videoları göndersinler anasını satayım smiling smiley
Bak bu mantıklı geldi bana. Bakayım akşam videosuz halini tamamlarsam yayınlarım.

Tamamdır abi beklemedeyim ben o zaman. 480i olarak kaydederim video tüm işlemi grinning smiley Sen de kesip biçer yayınlarsın beğenirsen.
Re: Asistan için video ihtiyacı + beta tester ihtiyacı
29 January 2011 17:50
Asistanın yeni versiyonu için beta tester'a ihtiyacım var,

Hali hazırda softmod yüklemiş olanlar da katılabilirler zira değişenler daha çok cios yükleme adımından önceki adımlar.

İhtiyacınız olanlar şunlar,

1. Boş bir sd kart
2. 3.1 ile 4.3 menü arası bir wii
3. Lego Indiana Jones The Original Adventures / Yu-gi-oh 5D's Wheelie Breakers / Lego Batman / Super Smash Bros Brawl oyunlarının orjinalleri ya da yedekleri (usb loader da kullanabilirsiniz.). Değişik versiyonlarda olabilir... Toplam 9 seçenek mevcut

Indiana Pwnz - E/U
Yu-gi-pwnz / Yu-gi-vah - E/U/J
Bathaxx - E/U
SmashStack - U/J

Bunlara ilaveten pek tabii Bannerbomb'u da 4.2 ve 4.2 öncesi olarak test edebilirsiniz...

beta tester olmak isteyenler pm atsın, yetişirse yarın programın yeni halini kendilerine göndereceğim.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 25
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!