Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Oyun firmalarına yardım hesabı

Gönderen DiABOLiCAL 
Oyun firmalarına yardım hesabı
07 September 2010 11:00
Oyun firmaları küçük yardım hesapları açsa mesela, biz de kopya oynadığımız her oyun için gönlümüzden koptuğunca o hesaba para göndersek. Ne bileyim paypal olur birşey olur.

Yazık günah o kadar yazıyorlar çiziyorlar bu oyunları yapmak kolay değil. Bir CD veya DVD'ye 50-100 TL vermek koyuyor adama, zaten indirdiğim bütün oyunları da oynamıyorum ama oynadıklarımız için 3-5 TL birşey atsakta fena olmazdı.

Hem bu geliri unicef'e , felaket bölgelerine falan gönderseler güzel olurdu. Zaten sonuçta kopya oynayanlardan para kazanamıyorlar.

Re: Oyun firmalarına yardım hesabı
08 September 2010 19:57
bence o kadar iyi niyetli olsalar bizim gonderecegimizi yardim olarak bir yere ilet me gibi once kazandiklarindan gonderirlerdi diye dusunuyorum.

gerci yardim yapiyolar mi yapmiyolar mi bir yere bilmiyorum ama zannetmiyorum.

biz parayi onlara vercegimize direk yardim kurulusuna gonderek grinning smiley

benim kisisel kanaatim 44.90 tl dir en fazla oyun fiyati grinning smiley

17 September 2010 07:50
Bu tarz bir olayı yapsalar valla hepimiz deşifre oluruz korsancı diye içeri bile gireriz bu ülkede herşey olur yani arkadaşlar aman haaaaaa.... smiling smiley
18 September 2010 21:20
Korsana teşfik olur bu direk. Yapacaklarını sanmıyorum. Zaten kazançları iyi. Yurtdışında adama koymuyor verdiği para.
11 October 2010 12:42
Guney Kore ve Kanada'da oyun yapimi egitimi icin 5 yil gecirdim. Kanada icin Wii oyunlarinin cogunlugu $19 olmak uzere fiyatlar $9 ~ $29 arasindadir.
(Kanada'da yer alan Futureshop zincirinden rastgele bir Wii oyun sayfasina bakin, yazilara link konmuyor diye koymadim)

Futureshop'u bizdeki teknosalarin buyugu olarak dusunun. Ve orasi en ekonomik yer de sayilmaz hani. Yani sadece oyun satisi yapilan yerlerde hem devasa bir ikinci el piyasasi bulunuyor hem de yukarida yazdigimdan daha ekonomik fiyata oyunlar bulunabiliyor.
12 October 2010 11:49
Futurshop ucuz bir yermiş 300 TL'ye Wii var.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 25
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!