Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

DEALEXTREME.COM information smiling smiley

Gönderen talha38 
DEALEXTREME.COM information smiling smiley
26 August 2010 01:59
az önce deal extereme den bi sipariş verdim bakalım kaç gün süründürecekler:p
detayları size yazacağım ki bi daha alışveriş yapma-veya-yapmama konusunda fikir sahibi olabiilelim ; )

Re: DEALEXTREME.COM information smiling smiley
26 August 2010 05:50
Konu yanlış yere açılmış, taşıyorum...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
26 August 2010 05:53
nereye açacağımı bulamadım.confused smiley
bende saçmalayıp 2.el ilana atmıstım k.bakmayın...
26 August 2010 07:19
Dealextreme'de teslim süresi maksimum 20 gündür. Aldığınız zımbırtı gümrüğe takılmaz ise bu süre daha da kısalır.
26 August 2010 08:12
Ben tatile çıkmadan önce sipariş vermiştim 3 parça bir şey... 2 parçasını 3 gün sonra ship ettiler, 7 günde de elime ulaştı, kalan bir parçanın tedariği 3 gün aksadı o da ilkinden 10 gün sonra falan elime ulaştı. İkinci shipment'ı takipsiz yaptılar bu yüzden geç ulaşmış olabilir.

Sipariş 15$'ı geçince Tracking olayı beleşe geliyor bu arada, tutar daha düşük ise 1.70$ tracking bedelini isterseniz ekleyebiliyorsunuz ve eklemeniz de tavsiye edilir.

O yüzden dx'ten sipariş verecekseniz mümkün mertebe her bir parça için ayrı sipariş verip takipli posta ile gönderilmesini sağlamak lazım. Bu şekilde kısa sürede elinize ulaşıyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
26 August 2010 11:44
Bana genelde 10 dün içerisinde ulaştı postalar, birde postacı olayı idrak edebilmesi zor oluyor bölgeye göre adam teslim almış dağıtıma çıkmış yolda çeviriyorum size posta yok diyor, elindeki postaya bakınca benim olduğunu çözüyoruz.
Postacını zeki çevik ve ahlaklısına denk gelmek lazım
29 August 2010 04:18
Bu güne kadar çok fazla alışveriş yaptım. 1 kere Wii için S Video kablo spariş etmiştim. Gelmedi. Adamlar Türkiye'ye ürünün giriş yaptığını söyledi. 15 gün bekleyin olmadı para iadesi yapalım dediler. Bekledim gelmedi. Sonra bir daha 8 dolar için uğraşmak istemedim. Onun dışında hiç sorun yaşamadım. 20 güne kadar geliyor. Genelde 10 gün içinde elimde oluyor gerçi.
29 August 2010 07:49
Bende Gameseek.co.uk'den 2. kez PS3 için Street Fighter IV Gamepad sipariş ettim. Ama işin komik yanı daha 1. siparişimde yanlış ürün yolladılar. Yanlış gelen ürünü aslında XBOX360 için almıştım yine Street Fighter IV Gamepad'i idi ama bana PS3 olanını yollamışlardı. PS3'üm var diye sorun etmedim PS3'de kullandım taki 3-4 gün önce durduk yere bozulana kadar. confused smiley

Şimdi tekrar ayın 23'ün de PS3 için Street Fighter IV Gamepad'i sipariş ettim. 24'ün de kargoya verdiler. Önceki yanlış gelen ürün tam 7 günde gelmişti. Şimdi bu siparişin üzerinden de (24'ü saymazsak) 5 gün geçti. Tahminim; pazartesi veya salı günü elimde olur ama tek kaygım yine yanlış ürün yollamaları. İnşallah yine bu tarz bir salaklık yapmazlar. Cidden şaka gibi çünkü.
31 August 2010 10:11
Gameseek.co.uk'tan PS3 için aldığım Street Fighter IV Gamepad'i tam 8 gün sonunda elime ulaştı.

Gameseek'tan daha öncede alışverişim olmuştu ve o da tam 7 gün içinde elime ulaşmıştı. Yani site çok hızlı çalışıyor.

Buradan alışveriş yapmak isteyenler olursa hiç düşünmeden alışveriş yapabilir. thumbs up
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 30
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!