Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

neden facebook'ta yokuz ?

Gönderen qawsed 
neden facebook'ta yokuz ?
25 August 2010 11:08
Acaba neden facede bi wiidewii sayfasi yok merak ettim ?yoneticilerin zamani mi yok oraya girmek istemiyolarmi yoksa biz bi tane acalim yaf smiling smiley

Re: neden facebook'ta yokuz ?
25 August 2010 11:16
Facebook'a girmiyorum desem yeridir. İsteyen açabilir pek tabii.

edit: durun bi sn. vazgeçtim, isteyen açmasın...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 25/08/2010 11:17 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
25 August 2010 11:22
Buyrun,

[www.facebook.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
25 August 2010 12:09
evet iste olay budur smiling smiley)

1 kez düzenlendi. En son 25/08/2010 12:09 tarihinde qawsed tarafından düzenlenmiştir.
25 August 2010 12:16
facebookta hesabım yok açmayı da düşünmüyorum. zaten hep amele kaynıyor smoking smiley
25 August 2010 14:12
valla sizi bilmem ama bizim gibi gurbetciler icin, es, dost ve akraba ile gorusmek ,sanki bir aradaymis gibi, gunluk ,bazan saatlik paylasimlarda bulunmak baya iyi oluyor.bence guzel ve faydali bir site. amma bizim wiidewii nin orda olmasina gerek varmi???gereklimi
25 August 2010 15:28
benim facebookum yok , uyelikten atilir miyim grinning smiley.
25 August 2010 15:54
benim maksadim sitenin isminin biraz daha duyrulmasiydi acikcasi ama bole dusunuyosaniz ne ala smiling smiley
26 August 2010 19:45
Bu arada site teknik nedenlerden yayında olmadığında bilgi alınabilecek bir yer olarak ta kullanılabilir. Misal bugün server upgrade'i vardı. Ben dikkat etmemişim saatine, elemanlar saat 20:00 gibi başladılar sanıyorum. Açtığım facebook sayfasına 22:00 gibi yazdım mesela.

26 August 2010 21:40
WiiCrazy
Bu arada site teknik nedenlerden yayında olmadığında bilgi alınabilecek bir yer olarak ta kullanılabilir. Misal bugün server upgrade'i vardı. Ben dikkat etmemişim saatine, elemanlar saat 20:00 gibi başladılar sanıyorum. Açtığım facebook sayfasına 22:00 gibi yazdım mesela.

yani smiling smiley

bu arada ayni fotoyu ekleyip biraz etiketleme yaptim birilerinin gelme ihtimali yuksek !

1 kez düzenlendi. En son 26/08/2010 21:55 tarihinde qawsed tarafından düzenlenmiştir.
27 August 2010 07:26
Pek facebook'a bakmam ama bende bir mesaj yazayım dedim grinning smiley
29 August 2010 04:16
Facebook'da olmak iyidir. Forumdan rehberleri falan da ordan ilk 5 satır yayınlar link verirsek üye çekebiliriz diye düşünüyorum.
29 August 2010 07:51
Güzel olay. hehe.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 50
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!