Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Parmağınızın neresi ile basıyorsunuz?

Gönderen DiABOLiCAL 
Parmağınızın neresi ile basıyorsunuz?
26 July 2010 11:07
New Super Mario Bros oynarken WiiMote'u yan tutuyoruz ve artı tuşunu yön için kullanıyoruz. Ben uzun süre oynadıktan sonra parmağımın ucunu hissetmez oluyorum.

Oyun sırasında o kadar kaptırıyorum ki kendimi sol elimin baş parmağımda artı tuşunun izi çıkıyor. Aslında problem artı tuşuna parmağımın tam ortası ile değil de ucu ile basıyor olmamdan kaynaklanıyor. Yani ortasını sabit tutup parmağımı yukarı aşağıya sağa sola oynatsam olacak ama ben parmağımı gezdirmeyi tercih ediyorum.

Şimdi kendimi biraz geliştirmeye çalışacağım çünkü dün gece 11 civarında oyunu bırakmış olmama rağmen halen parmağım acıyor.

Siz nasıl basıyorsunuz artı tuşuna? Bende bir gariplik mi var?

Re: Parmağınızın neresi ile basıyorsunuz?
26 July 2010 22:19
ben sahsen basmiyorum , cunku daha oynamadim hic grinning smiley

yav bu mario ya karsi acayip bir onyargim var nasil olcakta yenecem bilmiyom.

sanirim oraya oturan mario icin yapilmis joystick gibi bir sey vardi.

ama bende oyansam ayni senin bastigin gibi ucuyla basardim smileys with beer
27 July 2010 05:57
tupbas
ben sahsen basmiyorum , cunku daha oynamadim hic grinning smiley

yav bu mario ya karsi acayip bir onyargim var nasil olcakta yenecem bilmiyom.

sanirim oraya oturan mario icin yapilmis joystick gibi bir sey vardi.

ama bende oyansam ayni senin bastigin gibi ucuyla basardim smileys with beer

Oraya oturan joystick dediğin zımbırtıdan Bulgaristan'dayken gördüm, hatta bir arkadaşıma 2 tane aldım ama kendime alamadım, eşim Wii'ye çok masraf yaptığım için pek sıcak bakmıyor ben de 9 TL'lik alet için olay çıkartmayayım dedim grinning smiley

Bu arada ön yargılarını yen hocam ayıptır. Mario'ya yapılmaz bu.

Paper mario veya galaxy falan o kadar fazla sarmadı beni, ben biraz daha klasikçiyim sanırım. New Super Mario Bros'u kesinlikle tavsiye ederim, özellikle 2-3-4 kişi falan daha güzel oynanıyor (gerçi bende 2 kol var, 2 kişilik oynayabildim ama 4 kişilik nasıl olacağını hayal bile edemiyorum)
27 July 2010 09:59
Mantar kavgasına dönüşür ortalık grinning smiley

----------------------------------
-Ben alıcam onu
-HAYIR!!! ben alıcam..
-RIFKIIIII ben sana evde gösteriririm Rıfkı, boyun posun devrilsin beni niye bıraktın buzun ortasında RIFKIIII!!!!!!
27 July 2010 10:34
koydum listeye iniyor , bakalim ben parmagimin neresiyle basicam grinning smiley

bu arada atari salonlarindan kalma bir taktik var.parmagin ucuna yara bandi yapistirmak grinning smiley

su toplamasini onlerdi bu taktik thumbs up
27 July 2010 10:37
tuzruhu
Mantar kavgasına dönüşür ortalık grinning smiley

----------------------------------
-Ben alıcam onu
-HAYIR!!! ben alıcam..
-RIFKIIIII ben sana evde gösteriririm Rıfkı, boyun posun devrilsin beni niye bıraktın buzun ortasında RIFKIIII!!!!!!

Hocam öyle buzlu falan yerlerde genelde eşim balonda geziyor. Şimdi bir de son oyuna geldik, oynıycam diye tutturdu. Bowser tokatlayıp duruyor beni onun yüzünden. Diyorum ki yer dar burada, zaten 1 kişi zor hareket ediyor, adam duvarları kırmadan ilerleyemiyoruz. Yok, illa oynıycak. Gerçi iyi de oluyor, ben yanarsam o oyunda oluyor ama çok zor hocam çok. Bir de 4 kişi düşünemiyorum yaa smiling smiley

Hint movie'leri izlediniz mi hiç, onlar acayip bomba. Herifler öyle bir oynuyor ki 4 kişilikte, aklım durdu grinning smiley
30 July 2010 12:38
cektim , 2 kisi oynuyoruz gayet guzel.bide her saniye yeni bir sey ogreniyorum , farklilik.eskiden oynamiyinca insan sasiriyor.

oyun basit gorunebilir ama cok etkilesimli , hareket secenegi , cesiti cok.

sanirim bu parmak isine cozum bulmak lazim grinning smiley.
30 July 2010 12:58
Zıpladıktan sonra ikinci bir zıplama yapıyor hint movielerde. O nasıl yapılıyor, hani şu yihhiii diye bağırdığı. smiling smiley
30 July 2010 16:37
valla ben o videodakiler yapilabiliyo mu supheliyim baska bir oyun sanki o tongue sticking out smiley

sonsuz can alma teknikleri cok guzel.masallah

bu arada nunchuk la da oynaniyomus mario grinning smiley anolag kisimla kontrol ediliyo yonler , parmaga biraz care olabilir belki grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 07/08/2010 17:52 tarihinde tupbas tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!