Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Windows'unuz için Wii Cursor'ları

Gönderen DiABOLiCAL 
Windows'unuz için Wii Cursor'ları
23 July 2010 12:59
Kafayı wii ile mi bozdunuz? Alın size Wii cursor'ları, Windows'unuza kopyalayın ve wii'yi yanınızda taşıyın tongue sticking out smiley

Dosyaları C:\Windows\Cursors altına kopyalayın. İsterseniz bu klasörün altında başka bir klasör oluşturup hepsini içine koyabilirsiniz. Ardından Denetim Masasından Mouse'a girip pointer olarak bunları tek tek seçmeniz gerekiyor.

Beğenmezseniz pointer'lardan seçtiğiniz cursor'ların yerine use default deyip eski haline döndürebilirsiniz.

[www.deviantart.com]

Re: Windows'unuz için Wii Cursor'ları
23 July 2010 13:35
İyiymiş, işyerindeki bilgisayara yükledim, biraz deneyeyim bakalım smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
23 July 2010 14:00
WiiCrazy
İyiymiş, işyerindeki bilgisayara yükledim, biraz deneyeyim bakalım smiling smiley
Hocam, bende mi sorun var bilmiyorum ama normal imleci değiştirdiğinde dosya kopyalarken veya shortcut atarken altta + veya ok çıkar ya hani, onların yerinde boş beyaz bir kare çıktı. Ama benim windows biraz nane, bu sıralar yeniden kurulmayı istiyor, belki ondandır grinning smiley
23 July 2010 14:05
DiABOLiCAL
WiiCrazy
Hocam, bende mi sorun var bilmiyorum ama normal imleci değiştirdiğinde dosya kopyalarken veya shortcut atarken altta + veya ok çıkar ya hani, onların yerinde boş beyaz bir kare çıktı. Ama benim windows biraz nane, bu sıralar yeniden kurulmayı istiyor, belki ondandır grinning smiley

Evet bende de aynı şekilde, cursor'lar ona uyumlu yapılmamış sanırım.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
17 August 2010 11:29
windows seven kullaniyom cok ciks oldu tesekkurler DiABOLiCAL smiling smiley
26 December 2010 03:46
Çok güzel oldu tşk ettim smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!