Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

turktorrent.biz

Gönderen dedezade 
turktorrent.biz
07 July 2010 12:20
kisa sure icin uyeligi acmislar,habar verem dedimdismoking smiley

tym
Re: turktorrent.biz
07 July 2010 14:31
0.4 oranında seed etmelisiniz, ne anlama geliyor
07 July 2010 15:44
İndirdiğin torrent dosyasını upload edeceksin ve paylaşım oranı en az 0.4 olacak, kullandığın program utorrent ise zaten indirirken veya uploade ederken yanında gösteriyor oranı.
tym
07 July 2010 16:22
o oranı nasıl artırıp azaltabilirim peki
07 July 2010 16:44
İndirdiğin dosyayı seed edersen (yani vurkaç yapmazsan) ration otomatik olarak artar. Bir de eğer tracker'a özel torrent indiriyorsan (misal turktorrent.biz'den indirdiğinde) dht'yi kapatırsan başka yerlerden sana ortak olan çıkmaz yapmış olduğun seed'de rationa doğru olarak yansır.
09 July 2010 12:40
Peki sizce 1mbit gibi aptal yavaş bir bağlantıda Torrent mi yoksa Rapid vs mi ?
09 July 2010 13:52
1 mbit'te rapid'de olsa torrentte olsa 105 Kbyte'ı geçemeyeceksin, rapd üyeliğin varsa (ki bence gereksiz birşey) resuming'i destekliyorsa fena değil ama torrent her zaman daha iyidir, paylaşıldığı sürece tabii.
09 July 2010 15:39
Elinde sürekli açık kalmasından çekinmeyeceğin bir NMT (networked media tank) varsa torrent daha mantıklı... Hızlı erişmek istediklerine private tracker'lardan, gerisini de public tracker'lardan edinebilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
09 July 2010 16:16
Ha bu arada bu torrent sitesi mantar yav. 17 seed'i olan bir şeyi ekledim, bekle babam bekle... nasıl ratio'lu tracker bu böyle...

ps: bu arada bir süre sonra başladı downloada, full hıza çıktı... sonlara doğru epey yavaşladı...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 09/07/2010 19:22 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
09 July 2010 21:09
Türkiye'deki torrent sitelerinin hepsi aynı torna kalıbından çıkmış gibi bir de. Mantıkları, yapıları, kullandıkları kalıpları. Herşey aynı. Çok da işe yarar hizmet vermiyorlar, eğer Edip Akbayram, Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay vs. türü müzikler dinlemiyorsanız.
09 July 2010 21:37
İndireceğiniz dosya Türkçe değilse, ecnebi sitelerinde de bulunuyorsa hiç kasmayın Türk torrent siteleri ile abi. Benim gönderdiğim bir tracker listesi vardı, uzun çalışmalar sonucu oluşturulmuş smiling smiley , onu ekleyin torrent'lerinize çatır çatır çekin istediğiniz dosyayı. Ben 1 dosyada 1.5MB/s gördüm bugün.
10 July 2010 04:05
aga valla baya bi yerden yere vurdunuz bu siteyi ama 2 tb indirme yapmisim 1.8 ratio var, cogu dosyada da 1.9 mb/s gormusum ,yerli veya yabanci tum siteler de ne varsa zaten birbirinin kopyasi,bizimkiler de tr altyazi veya dublaj farki disinda hicbir fark yok.50-60 gb lik dosyalar cok hizli bir sekilde iniyor ,tabi torrent konusun da zamanlama da cok onemli
10 July 2010 07:01
Seeder'i düşük olanları çekerseniz tabii indiremezsiniz. Diabolical'e bir site adresi vermiştim bulgaristan'a özel. Bazı torrentlerde yeri geldiğinde 5000-6000 seeder oluyor.

0.arenabg.com

Bazen yerli yapımlarda geliyor oraya grinning smiley
10 July 2010 07:25
tuzruhu
Bazen yerli yapımlarda geliyor oraya grinning smiley
Yerli yapım deyince aklıma hep Şahin abi geliyor grinning smiley

Bu arada dün akşam yaprak dökümünü izledim Bulgarca tongue sticking out smiley
10 July 2010 07:31
Şahin abi diyince yeni yapımı geldi aklıma:

Şurada --> [www.wiidewii.com]

Ben böyle bir prodüksiyon görmedim mükemmel birşey.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 41
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!