Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

acill sitede bir açık var herkez moderatör ve vip olabiliyor

Gönderen sem77 
acill sitede bir açık var herkez moderatör ve vip olabiliyor
30 September 2011 18:42
lütfen gereğini yapın herkezin ip numarası gözüküyor tehlikeli olabilir.!!!
Önemli olduğu için buraya yyazdım

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287

Re: acill sitede bir açık var herkez moderatör ve vip olabiliyor
01 October 2011 07:57
evet hiç ilgilenmiyorsunuz. kaç gün önce ben de yazdım ama bakan yok.
01 October 2011 08:11
aynen. neredisiniz ?

Friend Code'ler
01 October 2011 15:34
djbaha katılıyorum riskli olabilir

Friend Code'ler

1 kez düzenlendi. En son 01/10/2011 20:29 tarihinde sem77 tarafından düzenlenmiştir.
01 October 2011 15:47
Valla merak ettiğimden ben de yönetici oldum. Biri bunu kötüye kullanmadan bu açık kapatılmalı..

01 October 2011 20:37
Hayırlı olsun diyebilirsiniz beyler, bende mod oldum
02 October 2011 13:26
sonunda grinning smiley

Friend Code'ler

1 kez düzenlendi. En son 03/10/2011 14:51 tarihinde sem77 tarafından düzenlenmiştir.
02 October 2011 20:28
müdahale ettim duruma.. açık sayesinde vip olanlara ellemedim, süper moderatör olmuş arkadaşları ise doğal olarak bu gruplardan uçurdum... açıktan şanslı çıkan djbaha oldu, moderatörlüğe yükselttim seni smiling smiley

geriye dönük olarak da bir inceleme yapmak lazım, bu yetkileri kullanan oldu mu olmadı mı diye...

ve maalesef evet sahipsiz kaldı baya site, ne yazık ki günlük işimin yoğunluğundan dolayı kafa olarak buraya vakit ayırabildiğimi söylesem yalan olur... hatta çok bariz bir yalan olur mevcut durum itibariyle smiling smiley

bu arada admin olabilen yok, onu belirteyim, sadece bu şekilde moderatör olan arkadaşlar olmuş, toplamda 8-10 kişiydi, çoğu da burada takılmış aklı başında adamlardır diye umuyorum.

açığa gelince de açıktan ziyade forumun bir özelliği buna sebep oldu. üye gruplarına katılım yetkisi verilebiliyor kullanıcılara, yalnız phorum'un yeni sürümünde sanıyorum yeni bir seçenek eklenmiş, grup moderatörünün onayıyla diye. vip ve super moderator grubunda ise bunun yerine biz yes'i seçince haliyle bu gruplara üyelik serbest kalmış.

vip grubu için ayarı grup moderatörünün onayıylaya getirdim, diğer bütün gruplar için no... 50 ve üstü mesajınız varsa profil sayfanızdan vip'i yine bu şekilde kullanabilirsiniz...

verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz..

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
02 October 2011 21:03
Valla yalan yok bende meraktan vip ve moderator olayını denemiştim ama kötüye kullanım gibi bir durum elbetteki söz konusu değil...
Yinede hatamız affola...

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
03 October 2011 09:32
Bende uzun süredir bakamıyorum foruma. Hem iş, hem ailesel problemler vs. vs. Bir de geçen hafta trafik kazası geçirdim araç pert smiling smiley
03 October 2011 12:29
Tuzruhu
Bende uzun süredir bakamıyorum foruma. Hem iş, hem ailesel problemler vs. vs. Bir de geçen hafta trafik kazası geçirdim araç pert smiling smiley

Hass... geçmiş olsun, bi şeyin yok inşallah?

Forumda lanet mi var la yoksa,

[www.wiidewii.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
03 October 2011 13:13
Tuzruhu

Geçmiş olsun...

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
03 October 2011 13:41
Tuzruhu hocam çok geçmiş olsun..
Wiicrazy hocam çok teşekkür ederim,valla bu yöneticilere forum nasıl görünüyor diye yöneticiliğe bakayım demiştim bir,kısmetmiş smiling smiley
Ben de tam sana twitter'dan mesaj attım hocam nerdesin forum elden gidiyor diye,sonra baktım forum kurtarılmış,her şey eskiye dönmüş..
Neyse,artık wii muhabbetimize dönebiliriz smiling smiley

03 October 2011 13:58
Vallahi Allahın hikmeti mi desek ne desek bilmiyorum, 10 metrelik ikinci istinat duvarından (site otoparkının istinat duvarı iki basamaktan oluşuyor) aşağı uçtuk, gaz pedalı takıldı falan filan. Araç pert bizde burun bile kanamadı smiling smiley)) Resimlerini upload ederim ama şuan erken daha ailem bilmiyor kazayı tongue sticking out smiley
03 October 2011 14:35
Mala gelsin cana gelmesin.. Araca bi şey olmaması fakat kullanıcının camdan uçması durumları da var..

03 October 2011 14:55
geçmiş olsun tuzruhu.

Friend Code'ler
03 October 2011 16:06
Herkese teşekkürler..
03 October 2011 17:13
geçmiş olsun tuzruhu bende meraktan sadece mod oldum herhangi bişeye dokunmadım sorunun düzeltiği için teşekkürler
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!