Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

LG LW4500 3D HDTV MKV OYNATMA SORUNU

Gönderen cumhurtekin 
LG LW4500 3D HDTV MKV OYNATMA SORUNU
14 September 2011 14:06
Arkadaşlar merhaba;
Ben 10 gün önce Vatan bilgisayardan LG LW4500 3D HDTV aldım televizyon harika ama bir sorunum var, bazı 3D MKV dosyalarını açmıyor, bazı dosyalarda da ses desteklenmiyor. Benim ricam bu sorunumu nasıl aşabilirim nasıl bir cihaz alırsam bu oynatamadığım dosyalarıda oynatabilirim? internetten yaptığım araştırmalarda bir çok üründen bahsediliyor ama ben hata yapmak istemiyorum aldığım cihaz bana bu konuda tam destek versin istediğim için burada bu sorunumu paylaşıyorum.
Cevap veren ve yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum, İyi günler...

Re: LG LW4500 3D HDTV MKV OYNATMA SORUNU
27 September 2011 13:39
bende cihazı yeni aldım henüz kutusundan açmadım eğer öyleyse iade etmelimiyim ?
27 September 2011 16:43
bizde yeni aldık televizyonu. deneme amaçlı torrentten lg 3d demo videosunu indirmiştim. usbden bu videoyu çalıştırabildim. fakat aynı videoyu upload eden kullanıcının bir diğer paylaşımını indirdim, onda format desteklenmiyor dedi ve açmadı. boş bi vaktimde wii'yi kurup wii mc üzerinden oynatmayı deneyeceğim. ama wii 480p görüntü sağlıyor, wii mc üzerinden 1080p'lik videolar oynatabilir mi bilemiyorum. varsa bilgisi olan çalıştırmayacaksa hiç uğraşamayım grinning smiley
27 September 2011 18:22
bigobren
bizde yeni aldık televizyonu. deneme amaçlı torrentten lg 3d demo videosunu indirmiştim. usbden bu videoyu çalıştırabildim. fakat aynı videoyu upload eden kullanıcının bir diğer paylaşımını indirdim, onda format desteklenmiyor dedi ve açmadı. boş bi vaktimde wii'yi kurup wii mc üzerinden oynatmayı deneyeceğim. ama wii 480p görüntü sağlıyor, wii mc üzerinden 1080p'lik videolar oynatabilir mi bilemiyorum. varsa bilgisi olan çalıştırmayacaksa hiç uğraşamayım grinning smiley

İzledigim videolara göre 1080p videoları oynatamıyor

***Wii konsolu ellerinde ölen adam... RIP Wii...***
03 October 2011 09:33
TV'nin servis moduna geçirince MKV oynatma seçeneğini devreye sokabiliyorsunuz. Veya internet'iniz varsa TV kendisi bulup yeni firmware indiriyor. Böylece sorunsuz izleyebiliyorsunuz.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 53
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!