Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Speak

Gönderen wiiZoneVoyager 
Wii Speak
22 April 2010 13:39
Wii speak çıktıktan sonra, başta pek desteği olmayan ama yavaş yavaş oyunlarda da varlığını hissettirengrinning smiley bu cihaz hakkında bilgisi olan varmı. Özellikle animal crossing ve monster hunter da kullanılması planlanmış gibi duruyor.

Kullanan varmı veya planlayan ? Sırf meraktan almayı planlıyorum şahsen smiling smiley

Re: Wii Speak
22 April 2010 13:50
Evet Monster Hunter Tri'de kullanılabiliyormuş, enteresan olabilir gerçekten.

Amazon'da 20$ fiyatı, sipariş verilebilir gibi geldi bana.
[www.amazon.com]

Baktım DX'te yok. Türkiyede büyük alışveriş merkezlerinin raflarında da hiç görmedim bu arada. Belki Monster Hunter Tri geldiğinde MediaMarkt gibi yerlerde bulabiliriz.

edit: Endless Ocean da destekliyormuş.

1 kez düzenlendi. En son 22/04/2010 13:51 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
22 April 2010 14:01
Gittigidiyorda da 55-60 lira arasında varmış.

Satan eleman yazmış; "The Conduit, Animal Crossing: City Folk, Endless Ocean 2: Adventures of the Deep, NHL 2K10, Uno, NBA 2K10 oyunlarında da sesli iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca yakın dönemde çıkacak olan The Grinder ve Monster Hunter Tri oyunlarındada bu sistem geçerli olacak".
22 April 2010 19:26
birde yanlış hatırlamıyorsam içinde bir yazılım geliyor "Speak Channel" olarak ama nasıl yükleniyor bilmiyorum internette vardı .wad ları
22 April 2010 20:17
Ewt normalde shop channel dan indirilmiyor diye hatırlıyorum bende.
23 April 2010 01:29
cok oncelerden programi kurdum baska microfonlar calisir umudu ile ama calistiramadim
23 April 2010 09:51
ewt başka hiçbir donanımla çalışmıyormuş headset desteği falanda varmış ben resminden bakınca sadece uzaktan alıcılı mic. zannetmiştim. Almayı düşünüyorumda o da bir ayı bulur heralde, deneyince yazarım bakalım ne kadar kullanışlı...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!