Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Siyah Wii Piyasaya çıkıyor

Gönderen Tuzruhu 
Siyah Wii Piyasaya çıkıyor
22 October 2009 08:07
Çarpıcı siyah rengi ile yeni Wii konsolu, Avrupa ile aynı anda 20 Kasım’da Türkiye’de olacak.

Dünyanın dört bir yanını saran Wii tutkusu artık siyah! Avrupa ile aynı anda Türkiye’de 20 Kasım 2009 tarihinde satışa sunulacak Siyah Wii konsolu, çarpıcı rengi ve parlak karizmasıyla dikkat çekiyor.

Siyah aksesuarlarıyla birlikte sınırlı sayıda üretilen tasarım harikası Siyah Wii; siyah Wii kumandası, Wii Motion Plus, Nunchuk, Wii Sports Resort ve Wii Sports ekipmanlarıyla birlikte oyun tutkunlarının hayatını renklendirmeye hazırlanıyor. Siyah Wii paketi, sınırsız interaktif eğlence anlayışını da birbirinden farklı spor oyunuyla canlandırıyor!

Oyun tutkunlarıyla paket halinde buluşacak olan Siyah Wii, Avrupa’da 1 milyondan fazla satan efsane Wii Sports Resort ile büyük bir adada, 12 heyecan dolu sporla eğlenceli saatler vaat ediyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve siyah rengiyle muhteşem bir deneyim yaşamanızı sağlayacak Siyah Wii, tüm seçkin elektronik ve oyuncak mağazalarında sizleri bekliyor.

Kaynak: Hürriyet

Al beni al beni diyor bu konsol smiling bouncing smiley

Re: Siyah Wii Piyasaya çıkıyor
22 October 2009 08:59
Kir de tutmaz hem :p

Siyah olunca belki playstation'ı ezber etmiş Türk piyasasının ezberini bir nebze bozar.
11 November 2009 07:25
Yaw yan sanayi gibi durmuş, bence piano black olsaymış daha güzel olurmuş.
11 November 2009 07:57
Piano black'in en büyük dezavantajı parmak izi. Parlak siyah yüzeyin üzerinde o parlaklığı kusturacak kadar çirkin gösteren birsürü parmak izi ve envayi çeşit izin görünmesi içten bile değil. Şahsen mat olması daha iyi benim için.

Acaba philips gibi ambilight özelliği olan bir aparat veya deck yapsalar fena olmaz. Oyun esnasında biçme ekranında kırmızı, gece karanlığında beyaz falan gibi renklere bürünse valla o zaman sırf abajur niyetine yok satar tongue sticking out smiley
24 November 2009 08:56
FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ!

Satürn'de siyah Wii'de kampanya. Stoklarla sınırlı. 100 adet stokta görünüyor.

YER: Forum İstanbul BAYRAMPAŞA

Fiyatı 499 TL (Eski Fiyatı: 749 TL)

Paket içeriği: Siyah Wii, Resort, Motion Plus, Silikon Remote kılıfı, 50 TL'lik hediye çeki, Wii sports ve Wii sports Resort games.
24 November 2009 23:54
Kampanya çok sağlammış, keşke wiim olmasaydı :p

Ama neyse bizdekine bootmii boot2'ye yüklenebiliyor :p Ha bir de bunda D3-2 sürücü olduğu için çipler ve kopya dvd olayı çalışmıyormuş, alan softmod etmeye kalkarsa ancak usb loader'ları kullanabilir ona göre.
10 December 2009 16:36
arkadasim almis 4.1E normal sekilde Kiracagiz herhangi ilave bisey yapmak gerekiyormu kirim icin?

wii 4.2E pal
10 December 2009 18:01
Yok hayır, rehberlerde versiyonlara göre uygulamalar var. Onlara bakarsan bir problem oluşmaz.
10 December 2009 19:27
İlave bir şeye gerek yok... Sadece kopya dvd'leri kullanamayacağını bilmen lazım.. usb loader kullanabilirsin o siyah wii'lerle sadece yani.
11 December 2009 21:41
evet aynen dedigin gibi oldu wiicrazy kopya cd oynanmiyor benim beyaz wiideki oynadigim siyahta oynanmiyor sadece usb loader kullaniliyor siteden kirmadan once okumustum siyah wii korsan cd okumadigini ama kirdiktan sonra arkaadsim bi oneri soyledi laptoplar icin satilan dvd driveri usbden taksak acaba cd oyun calisirmi diye hdd var usb loaderden oynuyor oyunlari fakat sadece bir bilgi olsun diye soruyorum olabilirmi?

wii 4.2E pal
11 December 2009 22:09
Bunu gbatemp'te de soranlar oldu, teknik olarak mümkün ama yazılım anlamında şu an bunu yapmak için hazır bir şey yok. Cios'ta geliştirme yapılması gerekiyor bunun yapılabilmesi için... Bir ihtimal fat32 desteğinin verilmesi gibi dip plugin'i içerisine dvd'lerde kullanılan dosya sistemi olan ISO 9660 için destek eklenip dvd'lere wbfs dosyaları yazılabilir.
Yeterli ilgil olmayacağı için bununla uğraşan olur mu bilmiyorum.

Bana sorarsan hiç bir avantajı da yok. Söz konusu maliyet ise wii'ye koca bir sürücü takıp dvd'lerle uğraşacağıma 2-3 sd card alırım pc'den oyunları kopyalaya kopyalaya oynarım.

En güzeli de harddisk zaten, oyunları kendilerine özel kanallardan açmak da mümkün hem.
16 June 2010 12:44
Ya ben siyahından mı alayım beyazındanmı emin olmak için hala bekliyorum şuan hemen gidip alabilirim ama hala emin değilim
16 June 2010 17:58
Şimdiki wii'lerde siyah ile beyaz arasında fark yok. Hepsi aynı model geliyor. D3-2 board'lu, kopya cd okumuyor. Ben senin yedinde olsam siyah wii alırdım. Şık duruyor.
18 June 2010 10:11
yardımın için saol beyaz olanından aldım smiling smiley grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 101
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!