Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wİİ tuning artık bu konuya bi el atalım smiling smiley

Gönderen rigel55 
Wİİ tuning artık bu konuya bi el atalım smiling smiley
29 December 2009 15:13
beyler adamlar aşmış kasadan tutun oyun kontrollerine kadar herşeyi zevklerine göre hem elektronik hemde grafiksel olarak değiştirip düzenliyorlar ve o bizim evdeki Wİİ oluyor bir sanat eseri ekleyebildiysem bir kaç video linki koydum bunlar bir kaç tanesi sadece benim asıl mesleğim elektronik teknikeri gerçi şimdi restorant işletiyorum ayrı konu ama ilerki zamanlarda bir kaç tuning de ben yapmayı düşünüyorum umarım forumda bunun gibi şeylerle ilgilenen deneyiminden yararlanacağımız arkadaşlar vardır saygılar.

1 kez düzenlendi. En son 29/12/2009 15:16 tarihinde rigel55 tarafından düzenlenmiştir.

Re: Wİİ tuning artık bu konuya bi el atalım smiling smiley
29 December 2009 17:02
Bu tuning olaylarına girilir ama ülkemizde ne kadar götürüsü olur? Malum fiyatlar tavan seviyesinde.
Re: Wİİ tuning artık bu konuya bi el atalım smiling smiley
29 December 2009 23:47
hocam mesela şu super mario galaxy teması gibi olmasada şu en son videoda gördüğüm wii remote ye led monte edilişi ve birde sanırım wii kasasının cd çerçevesindeki mavi ledin yanıp sönme şekillerini değiştirmek gibi ufak ama görüntü itibari ile şık bir müdahelede bulunabiliriz ben biraz inceliyeceğim bu konuyu gerekli bilgileri bu başlıkta paylaşcam saygılar
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 45
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!