Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

WODE 23 Aralıkta çıkıyormuş

Gönderen WiiCrazy 
WODE 23 Aralıkta çıkıyormuş
16 December 2009 20:51
Wode çipini üreten vatandaşlar, zımbırtının üretim hattından alınmış bir video yayınladı. Wode'yi Flatmii'nin pc'siz harddiskin doğrudan çipe bağlandığı modeli gibi düşünebilirsiniz. Üzerinde muhtemelen bir de cpu olduğu için update edilmesi oldukça kolay olacak bir hardmod çözümüne benziyor. Tek dezavantajı oyun seçimi için usb loader'larda olduğu kadar esnek olunamayacak olması. Wii'nin yanına gidip zımbırtının lcd ekranından oyun seçmek gerekecek muhtemelen.

Video aşağıda

Wode ile ilgili daha detaylı bilgi almak için : Wode resmi sitesi

Re: WODE 23 Aralıkta çıkıyormuş
16 December 2009 22:08
Ben de aşağıdakini buldum ama USB Loader'dan ne + tarafı var anlayamadım eye rolling smiley Bu kadar zahmetli bir şey de görmemiştim daha önce.

16 December 2009 22:28
En büyük artısı softmod istememesi pek tabii... Softmod'u beceremeyen/beceremeyecek/uğraşmak istemeyenler tarafından tercih edilecektir. D3-2 tipindeki sürücülere klasik modchip'ler olmadığı için makul bir rağbet görebilir.

Ama insanlardaki çipli bile olsa orjinalmiş gibi görünsün saplantısından dolayı iş yapmayadabilir.

ps: senin gönderdiğin videodaki prototip gibi bir şey, esas zımbırtı wii'nin standı değiştirilerek kullanılacak.
17 December 2009 12:08
Abi bırak ya bununla uğraşana kadar en anlamayan adam bile mod dahisi olur istese the finger smiley
17 December 2009 15:03
Softmod'u balçıkla sıvayamazlar. Çip devri nerdeyse bitti gibi. smiling bouncing smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!