Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Şarj edilebilir pil ve wii remote

Gönderen bigobren 
Şarj edilebilir pil ve wii remote
07 February 2011 12:23
konuyu umarım doğru yere açmışımdır. bilindiği üzere wii remote'laar için şarj istasyonları mevcut fakat fiyatlar 50tl'den başlıyor. üstelik bu cihazları sadece wii remote bataryalarını şarj etmek için kullanabiliyoruz. eğer şarjlı pil ve cihazlarını kullanırsak bu pilleri wii remote dışında da kullanabiliriz. yaptığım araştırmaya göre wii support sitesi wii remote'larda kullanmak için ni-mh pilleri önermiş. ni-mh piller arasında da en çok beğenilen şarjlı pil markaları şöyle:
sanyo eneloop
panasonic infinium
gp recyko
varta professional

içinizde bu şekilde şarj edilebilir pil kullanan var mı? varsa hangi markayı kullanıyor? ne kadar dayanıyor? vs. vs. smiling smiley

Re: Şarj edilebilir pil ve wii remote
08 February 2011 00:36
Ben daha once Sony kullanıyorum gerı donusturulmus, daha sonra Duracell kullanmaya basladım ve gayet memnunum.
10 February 2011 17:24
GP Ultra 2000 sarjli pillerinden kullaniyorum ve gunde 3 saat wii oynayan bir oyuncu oldugum icin 1 hafta kadar gidiyor.Kullandigim piller arasinda GP,Varta,Duracell,IKEA(evet ikea sari pillerden grinning smiley) tabii en iyi performansi Varta.GP,Duracell olarak siralayabiliriz.
10 February 2011 17:42
Kullanılan pillerin kac mah oldugu onemlı, sonucta ona gore olculuyor dayanıklılıgı. Duracell ler 2650mah ve 1 bucuk haftaya yakın gıdıyor sureklı kullanımda. Sony ler 2000 di onlar 1 haftaya yakın gıdıyordu. Varta mouse ıcın kullanıyordum hıc memnun kalmadım.
10 February 2011 18:15
daha softmod yap(a)madığım için aşırı bi oynama söz konusu değil grinning smiley hala kutudan çıkan piller takılı remote pluslarda grinning smiley önceden araştırma yapıyorum ki zamanı geldiğinde alabileyim hemen thumbs up
11 February 2011 11:12
Amperi ne kadar yüksek olursa kullanma süresi de ona göre artar. kalkıpta telsiz telefon pili kullanırsanız (700 Mah) 1 gün zor dayanır. Ama 2400 ve üstü kullanırsanız garantili 1-2 hafta süresi var (oynama süresine göre tabii)...
12 February 2011 19:30
hepsiburada'da 27 tl'ye şu ürün var: vpw smart charger + 4 adet 2500 mah aa + 4 adet 1000 mah aaa kullanan veya nasıl olduğunu bilen var mı?

p.s: 4 adet 2000 mah sanyo eneloop pil ve cihaz ise 41tl
20 February 2011 19:26
fiyat ve performans araşatırmaları devam ediyor grinning smiley vatanbilgisayarda sony cycle energy 4 adet 2100 mah pil ve şarj aleti 30 tl.
20 February 2011 22:11
ben pek tutmadım performans olarak Sony lerı, mouse da kullanmama ragmen kullanım suresı az geldı bana
28 February 2011 09:06
Sony'nin normal kalem pilleri bile çok dandik. Ne çok çekti bu sony şu pillerden. Notebook'ta patlar, kalem pili anında biter vs. vs.
28 February 2011 15:50
evet normal kalem pillerini de rock band gitarına aldım ucuz dıye catır catır bıtıyorlar smiling smiley
21 March 2011 18:41
hepsiburada linkini verdiğim ürünü 29,90'a tekzen'den, daha açmadım kullanınca yorumlarımı yazarım
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!