Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Red Steel 2 - Motion Plus Sorunu

Gönderen yattara11 
Red Steel 2 - Motion Plus Sorunu
03 January 2011 16:46
Oyunu oynamaya başlıyorum 2-3 dakika sonra (özellikle biraz hareketli kısımlardan sonra) kontrol sabitleniyor, ne sağa ne sola dönebiliyorum. Sadece menü tuşları ve A tuşu çalışıyor. Remote'un üzerindeki ok tuşları bile çalışmıyor.

Pilleri kontrol ettim tamamen dolular. Kumandayı düz bir zemine koyup bekliyorum ancak durum yine düzelmiyor. Sadece Motion Plus aparatını kumandadan çıkartıp tekrar takarsam bir müddet daha oynayabiliyorum sonra yine donuyor kontroller.

Ürünü gittigidiyor'da atalektronik diye bir mağazadan satın aldım. Bir an önce ödeme onayını yapmam gerekiyor fakat ürünün bozuk olmasından endişeleniyorum.

Acil cevaplarınız bekliyorum.

Saygılar,

Re: Red Steel 2 - Motion Plus Sorunu
15 January 2011 16:17
Aynı problem bendede var büyük ihtimalle motion plusların orjinal ürün olmadığı içindir. O motion plusları orjinal diye aldıysan kabul etme bence bendekileri atmak üzereyim. Çoğu oyunda dengesiz çalışıyorlar.
Re: Red Steel 2 - Motion Plus Sorunu
22 January 2011 10:46
Bende gittigidiyor dan motionplus aldım ve aynı kitlenme sorununu yaşadım. Birde ilanda %100 orjinal diye yazılmıştı, olacak şey değil. Ürün kutusuz bi poşet içinde geldi ve hiçbir yerinde de yazı falan yoktu. İade ettim.

İlanda yeralan %100 orjinal vs. gibi ibarelere güvenerek sakın kimse bunlardan sipariş vermesin.

2 kez düzenlendi. En son 22/01/2011 15:05 tarihinde waveform tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!