Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Senor Bar ????

Gönderen davutcankrks 
Wii Senor Bar ????
01 November 2010 15:36
Merhaba wiiyi almanyadan aldım kutunun içinden sensor bar beyaz renkli ve kablosuz geldi ilk başta rahat oldu ama sürekli pil değişimi yapıyorum ve tv duvarda olduğu için sensor barı üstüne koyduğumda iyi algılamıyor altına koyduğumdada aynı şekilde zaten orjinal üründe değil kutunun içinden kablolusu çıkmadı.Kablolu sensor bar ı nerden temin edebilirim orj. ve siyah olanını?

Aynen fotoğrafdaki gibi birde plastik başlığı var kutusu falan yok altında nintendo filn da yazmıyo.İsteyenle takas ederim. (Kimse istemez ztnde grinning smiley)

Nerden bulabilirim ben bunun orj. ve siyahını kabloluu!

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who

Re: Wii Senor Bar ????
01 November 2010 16:01
Dükkan bölümünde 2 adet dükkan var: Onlardan temin edebilirsin. Bu arada sensor bar'ın wii'de ayarı var. TV'nin neresinde duracağını gösteren bir ayar, onu yapmazsan sorun çıkar.
02 November 2010 07:24
Sensör bar Wii ile bağlantılı birşey değil aslında. Bu nedenle wireless sensor bar yapmak çok basit birşey. Wii'nin tek yaptığı sensor bar'ın içine gerekli elektriği iletmek sanıyorum.

Wireless sensor bar'ın içini açıp içindeki led'lerden Wii'ye direkt bağlantı deneyebilirsin. Ya da pil olarak ne kullanıyor wireless bar bilmiyorum ama AAA gibi küçük pil falan ise D boy alkaline pil ile bağlantı yapıp ömür boyu kullanabilirsin grinning smiley
02 November 2010 15:00
grinning smiley ya ayarladım ayarını fakat işte pil değiştirmek zor geliyo neyse bakıcaz artık şarj edilebilir pil alırım yle daha iyi olur

Doctor Who
02 November 2010 15:59
2300mA altı şarj edilebilir pil de senin sorununa çözüm olmaz sanırım,yine sürekli şarj etmek zorunda kalırsın sad smiley Diabolical hocamın dediğini yapmayı dene 9V'luk pil bağla grinning smiley

Re: Wii sensor bar problemi
02 November 2010 19:41
Hadi mesaj yazarken dikkat etmiyorsunuz konu açarken bari forum kurallarına uysak?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
05 November 2010 16:10
ne gibi bi yanlış yaptım hocam?

Doctor Who
05 November 2010 20:24
davutcankrks
ne gibi bi yanlış yaptım hocam?

Benim üstteki postumdaki konu başlığına bir bak, bir de seninkine bak anlayacaksın.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
06 November 2010 08:17
sensör bar için bir adaptör al uygun volt ve amperli sonra pilin olduğu yere bağla smoking smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 66
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!