Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

gamecube oyunlari ?

Gönderen qawsed 
gamecube oyunlari ?
14 September 2010 17:39
acaba softmodlu makinemde harddiske atacagim gamecube oyunlarini oynayabilirmiyim yoksa GC orjinal oyun mu lazim ?

Re: gamecube oyunlari ?
14 September 2010 18:40
gc oyunlarini dvd ile oynamak mumkun forumda rehber de mevcut bu konuda ama su an icin hdd ye atip oynamak gibi bir durum yok,wii nin surucusu kopya oyunlari oynamaya uygun ise dvd ye yazdirarak loader ile oynamak mumkun,ben oynuyorum.
14 September 2010 19:00
dedezade
gc oyunlarini dvd ile oynamak mumkun forumda rehber de mevcut bu konuda ama su an icin hdd ye atip oynamak gibi bir durum yok,wii nin surucusu kopya oyunlari oynamaya uygun ise dvd ye yazdirarak loader ile oynamak mumkun,ben oynuyorum.
tesekkurler cvp icin internetide arastirdim 5 10 dk sanirim herkes hdd den bekliyo tesekkurler smiling smiley
15 September 2010 18:34
evet sneek adli programdan cok umutluyduk hdd ye atip oynama konusun da ama daha cit yok,bakalim bekliyoruz.
17 September 2010 07:57
HDD üzerinden Gamecube oyunları çalışsa super olurdu cidden. Ona göre bir Loader çıkardı ve bölge kilidi olayı bile kalmazdı Wii oyunlarında ki gibi ama sanırım @WiiCrazy şey demişti bu olay için; Wii'ye Gamecube oyunu takıp çalıştırdığımızda sistem Gamecube moduna geçiyor yani Wii sistemi devre dışı kalıyor o yüzden Loader olayı olmuyor falan filan diye yazmıştı bir ara bi konuda...
18 September 2010 19:56
ben de merak ediyorum bunu duyan haber versin hemen smiling smiley
18 September 2010 20:06
Sneek altında oynatmak için crediar gc usb loader olayı ile ilgili çalışıyor lakin sadece elinizdeki orjinalleri dump edip kullanabileceksiniz. Çip için koruma ekleyecek eleman.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
19 September 2010 11:36
WiiCrazy
Sneek altında oynatmak için crediar gc usb loader olayı ile ilgili çalışıyor lakin sadece elinizdeki orjinalleri dump edip kullanabileceksiniz. Çip için koruma ekleyecek eleman.

elimizde orjinal olmadigina gore yine dvd ye kaldik smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 43
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!