Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii skin istekler buraya

Gönderen qawsed 
wii skin istekler buraya
19 August 2010 01:31
Anket
wii ye skin gerek var mi ?
Bu ankete sadece kayıtlı üyeler oy verebilir.
17 oy alındı.
evet tabiki var ! 5

29%
olabilir hic dusunmemistim 5

29%
olsada olur olmasada olur 4

24%
ne gerenk var kardesim yaa !! 2

12%
skin mi ne skini skin ne ararla wiide ? smiling smiley 1

6%

evet arkadaslar isteginizi buraya yazin istediginiz skin en yakin zamanda yapilip verilecektir size dusen yazdirip kesip yapistirmak smiling smiley)

EDIT : [www.2shared.com] orjinal boyutla psd dosyasi isteyene

not : resimler alintidir ...

5 kez düzenlendi. En son 31/08/2010 01:17 tarihinde qawsed tarafından düzenlenmiştir.

Re: wii skin istekler buraya
19 August 2010 01:57
sanirim ufak bi hata var open image URL ye tiklayarak resmi gorebilirsiniz
19 August 2010 07:14
Evet tabii ki var dedim çünkü yapmayı istediğim birşey, hatta geçen gün burada konusu da geçmişti pistole ile veya sprey boya ile nasıl yapılabilir falan diye. Aslında en düzgün olanı da sticker olur sanıyorum. Hazır bir template varken çok güzel şeyler hazırlanabilir. Verdiğin template ile ilgili siteye girdim, envai çeşit skin yapmış adamlar.
19 August 2010 11:41
DiABOLiCAL
Evet tabii ki var dedim çünkü yapmayı istediğim birşey, hatta geçen gün burada konusu da geçmişti pistole ile veya sprey boya ile nasıl yapılabilir falan diye. Aslında en düzgün olanı da sticker olur sanıyorum. Hazır bir template varken çok güzel şeyler hazırlanabilir. Verdiğin template ile ilgili siteye girdim, envai çeşit skin yapmış adamlar.

bencede en temizi sticker olur . ayrica isteyen olursa psd olarakta verebilirim yada kardesim ben photoshoptan anlamam bana su fotografla yap diyen olursada 2 dakkalik isi var smiling smiley
22 August 2010 16:42
bunu yapistirdik diyelim sonra geri donusumu varmi , cikarmak istersek ne olur sonuc ?
22 August 2010 21:23
image error diye hata verior başlıkta qawsed onu güncellersen iyi olur
23 August 2010 00:00
samy
image error diye hata verior başlıkta qawsed onu güncellersen iyi olur

bi kac defa yukledim farkli sitelerden ama burada bi turlu gorunmuyo resmi gormek icin lutfen hemen altinda yazan open image url sekmesini kullan
29 August 2010 04:28
Boyutları tam birebir değil sanırım şu verdiğin resimlerin. Yoksa denenebilir diye düşünüyorum. Sticker şeklinde bastırılcak ve düzgünce yapıştırılcak.
30 August 2010 18:06
DjarumBlack
Boyutları tam birebir değil sanırım şu verdiğin resimlerin. Yoksa denenebilir diye düşünüyorum. Sticker şeklinde bastırılcak ve düzgünce yapıştırılcak.

tam boyutunda yukledim ama site gostermiyo bende kuculttum isteyen varsa psd sini yukleyebilirim ...
30 August 2010 19:00
Resime tıklayınca büyük boyutta görebilirsiniz.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
31 August 2010 14:26
editleyip psd dosyasini ekledim isteyenlere smiling smiley
31 August 2010 19:00
sonunda gözüküyor yukarda deneyelim bakalım. bunları basmak için kaliteli sticker da lazım tabi.
02 September 2010 08:40
1/1 Şablonu var mı?

Ben deneyebilirim gelecek hafta Wii elime geçiyorda. Hem bende plastik sticker üzerine baskı yapacak makina da var öyle bir test ederim.
02 September 2010 09:02
Gazeteler verse ya, uğraşmasak :p

Çoluğa çocuğa saçma sapan bir sürü ıvır zıvır üretiyolar bunu da yapsınlar :p

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
02 September 2010 13:51
tuzruhu
1/1 Şablonu var mı?

Ben deneyebilirim gelecek hafta Wii elime geçiyorda. Hem bende plastik sticker üzerine baskı yapacak makina da var öyle bir test ederim.

sanirim 1/1 derken tam olculerde demek istedin eger oyleyse verdigim psd dosyasini kullanacaksin photoshop 'u bildigini farzederek bole diyom yoksa bana istedigin fotografi ver hazirlayip vereyim sana smiling smiley

WiiCrazy
Gazeteler verse ya, uğraşmasak :p

Çoluğa çocuğa saçma sapan bir sürü ıvır zıvır üretiyolar bunu da yapsınlar :p

iyi fikir valla grinning smiley
02 September 2010 14:17
Çalışmalara başladım, bıçağını çiziyorum şuan. Bu psd dosyasındaki kesim bıçağı bir işe yaramaz, ben herşeyi hazır plastik sticker üzerinden yapacağım. Yapıştırması biraz zor olacak ama kağıt sticker'dan kat kat iyidir.
02 September 2010 14:30
tuzruhu
Çalışmalara başladım, bıçağını çiziyorum şuan. Bu psd dosyasındaki kesim bıçağı bir işe yaramaz, ben herşeyi hazır plastik sticker üzerinden yapacağım. Yapıştırması biraz zor olacak ama kağıt sticker'dan kat kat iyidir.
Hocam bir reklamcılık veya grafikerlik olayı falan var sanırım, ben de sene 95 civarında falan reklam firmasında plotter'lar ile çalışmıştım. Tabi bizim uygulamalar o zaman dos altında çalışıyordu, bilmiyorum şimdi nasıl. Programın adını sanını hatırlamıyorum şimdi, o zamanlar ya tek ya da en iyi bu diyorlardı hatırladığım kadarıyla.

Plastik sticker derken folyo ile mi yapacaksın? Bizim zamanımızda tek renkti, şimdi adamlar rengarenk çıkartıyorlar. Renkli mi yapacaksın?

Editleyip editleyip duruyorum, aklıma geliyor hep eskiler. Oracal diye bir marka vardı, en iyisi oydu o sıralar. Bir de bi marka daha vardı kullandığımız, hatırlayamadım.

Bu arada kedi gözü dediğimiz malzemeler vardı karşıdan ışık geldiğinde parlayan. Aslında ondan kullanılırsa baya cancanlı olabilir Wii.

2 kez düzenlendi. En son 02/09/2010 14:35 tarihinde DiABOLiCAL tarafından düzenlenmiştir.
02 September 2010 14:43
Kedi gözü üzerine baskı olmuyor. Onlara reflektif malzeme deniyor. Oracal hala kullanılıyor ama serisine göre kalitesi değişiyor. Aslında bu işler için kullanılan en iyi malzeme cast folyo. Araba, uçak üzerine genelde bunlar yapılıyor. Üzerinde mikro delikler var kolay kolay parçalanmıyor ama 120 cm'e 30 metrelik bir rulosu 1.500,00 TL'den başlıyor.

Neyse ben genelde Corel, Freehand, Photoshop arada bir Adobe İllustrator, Mac Quark falan kullanıyorum. Bu tür bıçakları da en iyi Corel ve freehand'de hazırlayabiliyorum. Eğer tek renk kullanacaksan ve imkanın varsa bıçağını sana gönderebilirim. Veya 1- 2 hafta beklerseniz saniye saniye evreleri fotoğraflayabilirim. Bir yerden kamera bulursam da videoya çekerim. Nasıl yapılıyor diye millet ders alır. grinning smiley
02 September 2010 16:07
tuzruhu
Kedi gözü üzerine baskı olmuyor. Onlara reflektif malzeme deniyor. Oracal hala kullanılıyor ama serisine göre kalitesi değişiyor. Aslında bu işler için kullanılan en iyi malzeme cast folyo. Araba, uçak üzerine genelde bunlar yapılıyor. Üzerinde mikro delikler var kolay kolay parçalanmıyor ama 120 cm'e 30 metrelik bir rulosu 1.500,00 TL'den başlıyor.

Neyse ben genelde Corel, Freehand, Photoshop arada bir Adobe İllustrator, Mac Quark falan kullanıyorum. Bu tür bıçakları da en iyi Corel ve freehand'de hazırlayabiliyorum. Eğer tek renk kullanacaksan ve imkanın varsa bıçağını sana gönderebilirim. Veya 1- 2 hafta beklerseniz saniye saniye evreleri fotoğraflayabilirim. Bir yerden kamera bulursam da videoya çekerim. Nasıl yapılıyor diye millet ders alır. grinning smiley

valla acikcasi ben sabirsizlikla bekliyorum smiling smiley gorunen o ki grafik bilginiz benimkinden kat kat ustun ...
03 September 2010 07:03
tuzruhu
Abi ben en son Corel'in 4 versiyonunu kullandım. Hatta 3 vardı da bizde 4 gelince vaay bu ne be demiştik grinning smiley Şimdi herhalde 10-15 falan olmuştur versiyonu.
Şu anda öyle bir imkanım yok, reklamcılık sektöründen bilgisayar sektörüne geçişim 13-14 yıl öncesine kadar dayanıyor, iyice uzaklaştım o işlerden. Benim kullandığım kesim uygulamaları dos altında çalışır ve paralel porttan çalışan Sentinel dongle kullanırdı. Diğer makineden çıktı almak için dongle'ı ona takardık zırt pırt. Çok paraydı meret.
03 September 2010 12:47
Elinizde güzel resim linki var mı? Benim aklım hep military photos'a gidiyor. Tank tüfek yapmak istemiyorum ama öyle bakınca insanın gözünü alamayacağı bir kaç resim olsa daha iyi olacak.

Tercihim minimum 1024x768 ve üstü olan resimler. Ufakları işime yaramıyor.

Örnek:

03 September 2010 12:55
tuzruhu
Elinizde güzel resim linki var mı? Benim aklım hep military photos'a gidiyor. Tank tüfek yapmak istemiyorum ama öyle bakınca insanın gözünü alamayacağı bir kaç resim olsa daha iyi olacak.

Tercihim minimum 1024x768 ve üstü olan resimler. Ufakları işime yaramıyor.
Google Images'ta nintendo panties yazınca insanın gözünü alamayacağı resimler çıkıyor ama sanırım Wii'nin üzerinde pek hoş durmazlar.

the finger smiley
03 September 2010 13:51
bunlar elimdekilerden bazilari fazlasida mevcut ama yuklemm zor grinning smiley onun icin burdan begendiginiz olurda onu tek olrak ekleyebilirim yoksa google amcadan soracaz smiling smiley

03 September 2010 16:57
İlk skin örneği:

08 September 2010 11:53
2 adet örnek yaptım mat ve parlak, eve gidince müsait olduğumda denemesini yapacağım. Benim hatun mat yap diyor bakalım. Fotoğraflı bir "Hard Mod" günlüğü yaparım galiba grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 71
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!