Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii2HDMI

Gönderen forumber 
Re: Wii2HDMI
14 November 2010 14:39
Bu ürünü sipariş geçicem 1-2 hafta içinde ama aklıma takılan bir sorun var. Sitesinde aşağıdaki şeyi yazmışlar:

My Wii console is a European version with 576i format option. I wonder if the Wii2HDMI will work with it ?

Wii2HDMI does support 576i format. If your HDMI TV/monitor also supports 576i format, then you may choose to display in 576i format. However, 576i and 480i mode belong to the interlace format; therefore, the display quality is not as good as 480p which is a progressive scan type. Thus, for better display quality and compatibility, we still suggest using 480p mode.

Az çok anladım ama sanırım PAL Wii'de 480p mod için tam olarak sorunsuz gibi bir ifade göremedim.

Aslı astarı nedir bu olayın arkadaşlar ? Bilgi verebilecek biri varmı aranızda ?

Bu arada component kablo ile aynı kaliteyi bile alsam sorun değil amacım sadece Wii'yi LCD'ye HDMI üzerinden bağlamak.

14 November 2010 15:49
Affliction,576i formatında 480i kadar iyi görüntü alamassınız fakat idare eder,480i'de kullanmanız tavsiye edilir diyor.

14 November 2010 16:35
Hmmm iyiymiş. Sağolasın. thumbs up
16 November 2010 20:27
Bayramdan sonra bu aparat ile yine aynı siteden HDMI kablo siparişi vericem. Toplam 80 TL'ye geliyor.

Bu arada kargo için ''Registered International Airmail'' ibaresi var.

Gelecek olan ürünü takip edebilecekmiyim yani ? Kayıtlı falan diyor çünkü. Kargosu 9 dolar, herhalde takipli kargodur. smiling smiley
17 November 2010 16:16
Flood olacak özür dilerim ama yazmadan edemedim. smiling smiley

Bu ürünü almaktan vazgeçtim. Onun yerine üstüne biraz daha para koyup harici HDD aldım. O kadar veri indiriyorum mevcut HDD'lerde yer kalmadı. 5. harici HDD'ye yer açtım PC masamın altına. grinning smiley
26 January 2011 11:54
Şöyle bir kullanıcı incelemesi var VDIGI VD-W3 Wii HDMI için...

http://www.youtube.com/watch?v=PQECCw_mOpA
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!