Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Ultra küçük gitar

Gönderen Z-Gear 
Ultra küçük gitar
10 July 2010 21:52
[www.dealextreme.com]

Şöyle bir şey buldum gerçektende çalışıyormu ? Çalışıyorsa GH için almayı düşünüyorum grinning smiley Yorumlarınız nedir ?

Re: Ultra küçük gitar
10 July 2010 23:59
Yorumları okumanı tavsiye ederim Çünkü aynen aktarıyorum "Before you ask: It's useless for Guitar Hero. It's OK just for 'Pop Star Guitar'". Demiş bir eleman...
11 July 2010 06:59
Boşver zaten nane birşey yaa, Mavi ve Yeşil dışında diğer 2 rengin de bağlantısı olduğunu sanmıyorum, sarı ve kırmızı butonların işlevi yok gibi geliyor. Yanlış mıyım?
tym
12 July 2010 08:09
GH'da 5 renk var bunda 4
12 July 2010 08:17
Alet sanıyorum wiimote'un üstüne kaplanıp tuşlara basmayı kolaylaştırıyor... tüm olayı bu yani...

Bu arada wiimote desteği olan bir gitar oyunu için belki de benzer bir şey yapılabilir... O değil de ben bu gitar aparatlarının bu kadar pahalı olmasına şaşırıyorum... bluetooth için wiimote'u kullanıyor hazır, altı üstü ona extension olacak bazı devreler barındırıyor... üstünde beş-on da buton olan kalitesiz bir plastik parçasından ibaret... yazık bunlara istenen en az 150 tl gibi ek paralara (300 tl gitar+oyun, oyunu 150 sayarsak)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
tym
12 July 2010 08:25
ben oyunla beraber 110'a almıştım. the finger smiley tabi bu fiyat için 1 sene boyunca almadım
12 July 2010 09:11
Ne zamanki gerçek teller üzerinden çalınan bir gitar oyunu yaparlar o zaman alırım smiling smiley

Aslında o kadar da zor değil yaa, bunu yeni oyun fikirleri başlığında konuşalım grinning smiley
12 July 2010 09:16
DiABOLiCAL
Ne zamanki gerçek teller üzerinden çalınan bir gitar oyunu yaparlar o zaman alırım smiling smiley

Aslında o kadar da zor değil yaa, bunu yeni oyun fikirleri başlığında konuşalım grinning smiley

Var dediğin gibi bir şey, en son E3'de tanıtıldı... ama bana yine sıcak gelmedi... Millet ne yapsın gerçek gitarı, 5 tuşla takılan adam o oyunda gerçek gitarı nasıl çalsın smiling smiley

Ha bu arada zımbırtının ismi Power Gig,

[www.powergig.com]

[www.gametrailers.com]

Ekim 2010'da geliyormuş... Xbox ve PS3 için... yani gelirse ekime kadar gelmezse bir sonraki yıla kadar smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
12 July 2010 09:23
WiiCrazy
Var dediğin gibi bir şey, en son E3'de tanıtıldı... ama bana yine sıcak gelmedi... Millet ne yapsın gerçek gitarı, 5 tuşla takılan adam o oyunda gerçek gitarı nasıl çalsın smiling smiley

Ha bu arada zımbırtının ismi Power Gig,

[www.powergig.com]

[www.gametrailers.com]

Ekim 2010'da geliyormuş... Xbox ve PS3 için... yani gelirse ekime kadar gelmezse bir sonraki yıla kadar smiling smiley
Yaaa, yapma hocam bunu bana yaa. Biz de gittik yeni oyun fikirlerine hemen yazdık bir hevesle sad smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 100
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!