Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Mini Stick

Gönderen DiABOLiCAL 
Mini Stick
10 July 2010 08:52
Selam arkadaşlar,

Bulgaristan'da bir mağazada şöyle birşey gördüm, güzel bir zımbırtı. Mario oynarken falan baya işe yarar diye düşünüyorum, artı şeklindeki tuşa basmaktan parmağımın ucu ağrıyor. Ama kullanan varsa yorumlarını almak daha iyi olacaktır diye sorayım dedim.

9 Leva'ya falan geliyor. Tahminen 10TL civarında bir rakam yapıyor sanıyorum. Bu fiyata alınır mı?

[www.h-online.com]

Dur resim de koyayım :

Benim mağazada gördüğüm bu şeye yakından baktım, altında yay gibi birşey var. Dealextreme'de aşağıdakiler gibi farklı çeşitleri de var ama onların nasıl olduğundan emin değilim. Daha çok aparat içermesine rağmen daha dandik duruyorlar sanki.

[www.dealextreme.com]
[www.dealextreme.com]

Bu arada isteyen olursa kar etmeden getirebilirim de.

Edit : Bu arada merak ettiğim şeylerden biri de şu, silikon kılıfın altında kullanabilir miyiz? Zırt pırt çıkart tak yapmayalım. Kullanan arkadaş varsa bu konuya da açıklık getirirse sevinirim.

2 kez düzenlendi. En son 10/07/2010 10:49 tarihinde DiABOLiCAL tarafından düzenlenmiştir.

Re: Mini Stick
10 July 2010 11:56
senin bulduğun verdiğin ilk linktekiyle birebir aynı mı (speed-link marka mı)?

bu linktede benzer ürün var ama bana biraz telmaşa geldi? ve pahalı. sitedeki fiyatı 19,14

-- kendine alacaksan bana da 2 tane alır mısın

mini stick

2 kez düzenlendi. En son 10/07/2010 12:12 tarihinde cenk tarafından düzenlenmiştir.
10 July 2010 12:11
1-2 buton gerektiren VC oyunları için faydalı olur herhalde ama onun ötesinde pek bir faydasını nedense ben göremedim.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
10 July 2010 14:35
cenk
senin bulduğun verdiğin ilk linktekiyle birebir aynı mı (speed-link marka mı)?
Evet aynı marka, o yüzden onun resmini koydum. Diğerleri bana da telmaşa geldi. Bu arada speedlink marka olana yandan baktım kutusuna, içinde yay gibi bir mekanizma da var. Diğerlerinde yok anladığım kadarıyla (olabilir de bilemiyorum, resimden pek anlaşılmıyor)

Büyük ihtimalle alacağım ama kesin birşey yok. Yine de isteyene alabilirim, oradan geçeceğim yarın yine.

WiiCrazy
1-2 buton gerektiren VC oyunları için faydalı olur herhalde ama onun ötesinde pek bir faydasını nedense ben göremedim.
Hocam Wiimote'u yan tutarak kol olarak kullandığımız birçok oyunda faydalı olacaktır. WiiMote'un üzerindeki artı'yı nunchuk'taki gibi stick'e çeviriyor. O artı canıma okudu mario'da (aralıksız saatlerce oynadığımız için mi acaba? grinning smiley )
10 July 2010 18:38
zeki ben al derim, sonra 3 kuruş için keşke alsaydık demeyelim.. o fiyatlarda başka ilginç şeyler bulursan onları da all.. winking smiley
10 July 2010 19:33
cenk
zeki ben al derim, sonra 3 kuruş için keşke alsaydık demeyelim.. o fiyatlarda başka ilginç şeyler bulursan onları da all.. winking smiley

Var ya gündüz alırım diye yazdım ama nick'e hiç bakmamıştım. Meğersem isteyen tanıdıkmış vay be smiling smiley

Abi alıcam da hatun oyacak, her gün wii'ye yeni birşey alıyorum. Gerçi birlikte Mario oynadığımız için belki o da ister bu zımbırtıyı o ayrı konu smiling smiley

Valla başka ilginç birşey görmedim, fiyatlar bizdekiler ile aynı. Bazıları daha pahalı. Kutularda Nortec.gr diyor, sanırım Yunanistan'a bağlı burası. Orijinal ürünler kol gibi. İşte diğerlerinden de bi bu çıktı fiyatı uygun gelipte bizim oralarda görmediğim. (gerçi bakmamışız da görmemişiz o ayrı konu, kim bilir daha neler satılıyordur)
10 July 2010 20:37
Aynısını bugün teknosadan geçerken gördüm 19.70 di grinning smiley Sanırsam Türkiyeden de alınabilir grinning smiley
10 July 2010 20:58
Z-Gear
Aynısını bugün teknosadan geçerken gördüm 19.70 di grinning smiley Sanırsam Türkiyeden de alınabilir grinning smiley
Olur tabi ama arada 10TL falan fark var, buradan 2 tane alıyoruz o paraya smiling smiley

Tabi ben aldığımda araya ufak bir kargo ücreti sıkışacak grinning smiley ama kargo firmasını gazlayıp mümkün olan en ucuz fiyattan gönderilebilir, indirim vs.. ile. Ayrıca Gaziosmanpaşa veya Balmumcu'ya yakın olanlar direkt olarak benden alabilir. Ben yarın 4 tane alacağım, ikisi kendime ikisi Cenk'e. İsteyen olursa yarın öğlen civarı son, ondan sonra fırsatım olmaz sanıyorum, akşam dönüş var çünkü.
10 July 2010 21:02
Nortec GR bütün orta Avrupa ve Türkiye mümessili arkadaşlar. Buradaki Nortec'te malesef onun bir uzantısı. Bizimkiler geç kalmamış olsaydı Nortec değil başka bir isimle orta avrupa ve Türkiye'ye satış yapacaklardı ve biz üzülerek söylüyorum Nintendo ürünlerini daha ucuza alacaktık. Neyse Dealextreme sağolsun bize indirim yapıyorlar grinning smiley
11 July 2010 00:11
Garip bazı yerlerde kullanışlı olabilir denenip test edilmesi lazım ama fotolara bakınca silikon altında kullanılmaz gibi görünüyor...

Not: Avatarın geçen baktığımda sağa dönüyordu, şimdide sola dönüyor hayırdır benim loblar ters mi döndü grinning smiley

EDIT : HEHE yaptım sağa veya sola dönebiliyor ama zeka veya beyinden çok göz ile beyin arasındaki algıdaki konsantrasyon meselesi... Ama komik olan tarafı bir yerde dönmesini sağlayınca diğer tarafa dönmesi için konsantre olana kadar aynı yerde dönüyor...

1 kez düzenlendi. En son 11/07/2010 00:16 tarihinde wiiZoneVoyager tarafından düzenlenmiştir.
11 July 2010 06:59
wiiZoneVoyager
Garip bazı yerlerde kullanışlı olabilir denenip test edilmesi lazım ama fotolara bakınca silikon altında kullanılmaz gibi görünüyor...
Dur bakalım mağazada izin verirlerse denerim bugün. Sabah geçtim önünden, saat 10'da açılıyormuş. Silikon altında düzgün durmayacaksa almam zaten zırt pırt takıp çıkartmakla uğraşamam, caanım silikon da folloş olacak sonra.

Aaa dur lan bunu yazarken aklıma geldi, bendeki wiimote'lar siyah, bunları takınca siyah beyaz olacaklar. Almıyorum anasını satayım. Bir gün siyahını bulurum sanırım.

@Cenk umarım burayı okursun bugün. Abi silikonun altında düzgün durmuyorsa da alayım mı? Sende silikon kılıf vardır herhalde di mi? Senin cihaz eski, Kerem doğmadan önce de vardı dediğine göre beyazdır. Senin için alabilirim, yine geçicem oradan.

Edit : Maalesef kontrol edemedim çünkü cihaz presli ambalajda. Bu arada arkada bir etiket daha gördüm 19 yazıyor, sanırım eski fiyatı. Bu da bizdeki ile aynı gibi (19.74 teknosada), yarı yarıyadan fazla düşmüş aslında fiyat çok güzel.
Cihazın et kalınlığı 1mm belki çok az daha fazla, yani her iki tarafından düşünürsek 2mm civarında bir kalınlığa neden olur. Bir de tam sıfır oturmadığını düşünürsek 4mm gözden çıkartmak lazım.

1 kez düzenlendi. En son 11/07/2010 09:45 tarihinde DiABOLiCAL tarafından düzenlenmiştir.
13 July 2010 19:18
selam,

bu akşam speedlink mini sticki wiimote'a takıp mario oynadım, gayet kullanışlı, tavsiye ederim. thumbs up
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!